Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Bezpieczeństwo

Stale monitorujemy zagrożenia, na jakie narażone są realizowane i hostowane przez nas witryny internetowe oraz szybko reagujemy na ewentualne ataki.

Producent

Aktualności

Ranking Opineo – nasi Klienci w czołówce

data: 17-10-2019
Opineo.pl po raz kolejny opublikował „Ranking Sklepów Internetowych”. O ocenie danego sklepu decydują opinie oceniające jakość obsługi i przebieg realizacji zamówienia. więcej

Bezpłatny poradnik - ebook o intranetach

data: 06-08-2019
Bazując na doświadczeniu stworzyliśmy bezpłatny poradnik na temat projektowania intranetów. Poradnik polecają Ośrodek dialogu i analiz ThinkTank oraz Maja Biernacka, Internal Communications Consultant , autorka bloga "Komunikacja wewnętrzna od kuchni". więcej

Aktualności Edito CMS

Powstał pierwsy portal dla motocyklistów

19-05-2008

Nowy portal społeczniościowy MOTOGEN.PL – to serwis prezentujący tematykę motocyklową. Powstał z myślą o miłośnikach jednośladów.

Serwis www.motogen.pl ukazuje najnowsze informacje związane z motocyklami. Znajdziemy w nim ciekawe i pomocne artykuły, a ponadto przekrój jednośladów oraz ich akcesoriów w laboratorium testowym. Witryna posiada archiwum zawierające liczne felietony, poradniki, dział poświęcony sportom motorowym oraz relacje z imprez danej dziedziny.

„Jeden z głównych celów działalności naszego portalu to stworzenie nowej jakości w pisaniu o jednośladach i wyznaczanie standardów w branży mediów motocyklowych, co niewątpliwie stało się rzeczywistością. Kluczowym założeniem projektu była również integracja braci motocyklowej w spójną i przyjazną społeczność.” - mówi Grzegorz Derlukiewicz z MOTOGEN.PL.

Wdrożenie technologii AJAX w znacznej części serwisu MOTOGEN.PL (jak np. logowanie, kalendarium, komentarze czy galeria) stawia serwis na przedzie innych istotnych portali o podobnej tematyce. Użytkownicy sami mogą decydować co chcą oglądać, ponadto mogą sortować też treści, modyfikują układ strony oraz ilość pojawiających się informacji, co pozwala na indywidualne dopasowanie treści. Interaktywne funkcjonalności pozwalają na publikację ogłoszeń, albumów zdjęć, filmów czy ocenianie bądź komentowanie materiałów. Serwis stworzono z myślą o motocyklistach, który funkcjonuje dzięki ich modyfikacjom.

Ciągle wzrastająca popularność MOTOGEN.PL stanowi dowód na to, że zaspokaja on potrzeby swych czytelników. Należy zaznaczyć, że liczba użytkowników serwisu od momentu jego uruchomienia stale rośnie. Warte podkreślenia jest to, iż nie są to jedynie wejścia na stronę główną, lecz osoby korzystające z portalu interesują się wiadomościami zamieszczonymi w nim, o czym informuje nas średni czas poświęcony stronie (12 minut).
Prace nad tworzeniem serwisu rozpoczęto w maju 2007 r. Głównym celem było zaprojektowanie łatwego w nawigacji, przejrzystego oraz wypełnionego licznymi informacjami portalu o tematyce motoryzacyjnej, spełniającego potrzeby użytkowników. W ten sposób powstał znacznie ulepszony następca strony moto-magazyn.pl, z której zachowano treści oraz tematykę, ale przekazane w znacznie bardziej multimedialnej i nowoczesnej formie.


Strategię, koncepcję i realizację projektu powierzono naszej firmie.

Portal MOTOGEN.PL jest wydawany przez firmę Inter Cars S.A. (www.intercars.com.pl). Jest ona dystrybutorem i importerem części zamiennych do samochodów osobowych, a także pojazdów użytkowych. Spółka oferuje ponadto wyposażenie warsztatowe, a zwłaszcza urządzenia przeznaczone do obsługi i naprawy samochodów i części przeznaczonych do motocykli i tuningu.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies