Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Technologia

Posiadamy i rozwijamy funkcjonalny system Edito CMS w technologii PHP oraz ASP.NET.

Platforma Edito CMS

Aktualności

Ranking Opineo – nasi Klienci w czołówce

data: 17-10-2019
Opineo.pl po raz kolejny opublikował „Ranking Sklepów Internetowych”. O ocenie danego sklepu decydują opinie oceniające jakość obsługi i przebieg realizacji zamówienia. więcej

Bezpłatny poradnik - ebook o intranetach

data: 06-08-2019
Bazując na doświadczeniu stworzyliśmy bezpłatny poradnik na temat projektowania intranetów. Poradnik polecają Ośrodek dialogu i analiz ThinkTank oraz Maja Biernacka, Internal Communications Consultant , autorka bloga "Komunikacja wewnętrzna od kuchni". więcej

Edito CMS: portale informacyjne i społecznościowe

Edito CMS dla portali informacyjnych i społecznościowych

Edito portal to zaawansowany system do zarządzania treścią, strukturą i układem stron internetowych. Na bazie tej aplikacji można stworzyć zarówno rozbudowany portal informacyjny, jak i serwis społecznościowy (Web 2.0).

Posiada wszystkie główne funkcjonalności Edito www, a wyróżnia się ilością i stopniem zaawansowania modułów oraz ich funkcjonalnością.

Do czego wykorzystać Edito portal?

Edito portal idealnie spełnia rolę systemu zarządzającego portalami oraz serwisami społecznościowymi. Na przestrzeni lat aplikacja  została rozbudowana o szereg funkcjonalności, które z każdym kolejnym wdrożeniem przechodziły pozytywnie najważniejszy test - test z użytkownikami.

W ramach wdrożenia, klient otrzymuje system CMS wraz z zaawansowanymi modułami i funkcjonalnościami. Na bazie systemu Edito portal powstaje projekt, który umożliwia pełną interakcję z użytkownikami - od najprostszych kwestii, jak: ocena i komentowanie treści, po zaawansowane profile użytkowników z możliwością współtworzenia przez nich serwisu (dodawania zdjęć, tekstu, filmów, itp.).

Oprócz samego wdrożenia systemu CMS gwarantujemy możliwość skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia w projektowaniu, budowaniu, promocji oraz rozwoju projektów internetowych.

Wybrane wdrożenia

Edito CMS dla Prezydent.pl Edito CMS dla Deon.pl Edito CMS dla Psy.pl

 

Edito www - Zobacz inne wdrożenia Edito CMS

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies