Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Bezpieczeństwo

Stale monitorujemy zagrożenia, na jakie narażone są realizowane i hostowane przez nas witryny internetowe oraz szybko reagujemy na ewentualne ataki.

Platforma Edito CMS

Aktualności

Ranking Opineo – nasi Klienci w czołówce

data: 17-10-2019
Opineo.pl po raz kolejny opublikował „Ranking Sklepów Internetowych”. O ocenie danego sklepu decydują opinie oceniające jakość obsługi i przebieg realizacji zamówienia. więcej

Bezpłatny poradnik - ebook o intranetach

data: 06-08-2019
Bazując na doświadczeniu stworzyliśmy bezpłatny poradnik na temat projektowania intranetów. Poradnik polecają Ośrodek dialogu i analiz ThinkTank oraz Maja Biernacka, Internal Communications Consultant , autorka bloga "Komunikacja wewnętrzna od kuchni". więcej

Edito CMS: aplikacje dedykowane

Dedykowane aplikacje internetowe

Niejednokrotnie zdarza się, że zaistnieje potrzeba stworzenia systemu, który swoją złożonością, funkcjonalnością odbiega od standardowych rozwiązań. W takim przypadku oferujemy wykonanie dedykowanej aplikacji, która będzie spełniać wszystkie założenia. Prace opieramy o autorski system Edito CMS, jednakże tak go modyfikujemy, tworzymy nowe moduły, aby zapewnić oczekiwane działanie.

Dynamiczny rozwój rynku IT oraz rosnące wymagania i potrzeby klientów w obszarze e-biznesu, powodują konieczność tworzenia aplikacji dedykowanych. Firmy korzystają z wielu systemów wspomagających komunikację w biznesie, zarządzanie przedsiębiorstwem czy prowadzenie sprzedaży on-line. Dlatego pojawia się potrzeba integracji wszystkich systemów, aby zapewnić optymalne korzyści z ich wdrożenia i zminimalizować koszty obsługi.

Platforma Edito CMS, dzięki swej elastyczności i modułowej budowie, stanowi podstawę prac nad aplikacją dedykowaną. Niezmiernie ważny jest etap analizy i planowania, gdyż na tej podstawie powstanie system, który ma spełniać określoną funkcję.

Proces wdrożenia aplikacji dedykowanych można zatem podzielić na 3 najważniejsze etapy:

  • Analiza potrzeb - prace rozpoczynamy od szczegółowej analizy oczekiwań wobec systemu, a także ustalenia wszystkich kluczowych funkcjonalności. Prawidłowe określenie założeń projektu decyduje o jego sukcesie.
  • Projekt funkcjonalny - zebrane w poprzednim etapie informacje zostają poddane analizie przez zespół projektowy i nanoszone na projekt funkcjonalny, który następnie będzie stanowił podstawę do prac wdrożeniowych.
  • Wdrożenie, testy, uruchomienie - na bazie zaakceptowanego projektu funkcjonalnego, zespół wdrożeniowy realizuje projekt. Na tym etapie nie należy już zmieniać ustalonej wcześniej funkcjonalności. Po wykonaniu najważniejszych etapów, system jest poddawany testom bieżącym, natomiast po wykonaniu całości prac zawartych w specyfikacji, przeprowadzane są testy funkcjonalne, zarówno przez nasz dział kontroli jakości, jak i po stronie klienta. Gdy system zarządzania treścią jest już wolny od wad, następuje jego uruchomienie.

Wybrane wdrożenia

Dedykowana aplikacja dla AD Polska Dedykowana aplikacja dla Wardyński i Wspólnicy Dedykowana aplikacja dla Śnieżka Dedykowana aplikacja dla D-link

 

Edito dedykowane aplikacje

Zobacz również

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies