Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Zespół profesjonalistów

Ponad 100-osobowy zespół specjalistów, pracujących nad wdrażaniem i rozwojem Edito CMS.

Czym jest Edito CMS?

Aktualności

Ideo bada Narzędzia e-commerce

data: 15-10-2021
E-commerce to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi sprzedaży. Ideo we współpracy z Ideo Force postanowiło zbadać najbardziej popularne narzędzia i wskazać, które przynoszą największe korzyści. więcej

Air-Com Pneumatyka rozwija sprzedaż internetową

data: 16-02-2021
Ideo odpowiada za projekt, wdrożenie i utrzymanie sklepu internetowego B2B. Równolegle wdrożyliśmy system PimCore, z którym sklep został zintegrowany. więcej

Panel administracyjny Edito CMS

Wszystkie aplikacje w ramach Platformy Edito CMS posiadają jeden, zunifikowany graficznie i funkcjonalnie panel zarządzania.

Panel charakteryzuje się przede wszystkim przejrzystością oraz łatwością nawigacji i obsługi, a także wysoką funkcjonalnością, co pozwala na samodzielne zarządzanie treścią i strukturą serwisu redaktorom.

Za pomocą intuicyjnego panelu zarządzania, administracja serwisem różnego rodzaju (niewielką stroną firmową, witryną korporacyjną czy portalem informacyjnym) jest tak samo prosta i nie przysparza kłopotów nawet osobom z podstawową znajomością obsługi komputera i aplikacji biurowych.

Nasi klienci doceniają również przyjazny i czytelny wygląd panelu administracyjnego.

 

 

 

Intuicyjność obsługi była dla nas priorytetem podczas tworzenia systemu. Testy, uwagi użytkowników, doświadczenie zdobywane przy kolejnych wdrożeniach - wszystko to sprawiło, iż system od czasu stworzenia przeszedł szereg zmian. Codziennie nad jego rozbudową i udoskonaleniem pracuje kilku specjalistów.

Obecnie, z powodzeniem, sprawdza się jako narzędzie zarządzania stronami korporacyjnymi, minisite'ami, portalami czy serwisami społecznościowymi u ponad 350 klientów.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies