Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Wiarygodność

Ponad 400 wdrożeń dla firm, korporacji i organizacji. Bazując na tym doświadczeniu stale rozwijamy i optymalizujemy nasz system.

Moduły CMS

Aktualności

Nowa strona internetowa Grupy Indykpol

data: 27-11-2017
Odświeżona strona zawierająca przyjazny interfejs i klarowny podział treści jest efektem współpracy firmy Indykpol z Ideo. więcej

Black Red White ułatwia zakupy internetowe

data: 14-11-2017
BRW jest liderem na krajowym rynku meblarskim i systematycznie wprowadza nowe funkcjonalności na swojej stronie internetowej. Autorem nowych udogodnień jest Agencja Interaktywna Ideo. więcej

Intranet

Forum

Kategorie powiązane: Portale informacyjne i społecznościowe, Intranet, E-learning

Forum dyskusyjne to mechanizm pozwalający w czasie rzeczywistym komunikować się pomiędzy użytkownikami serwisu internetowego. Za pośrednictwem forum firma może stworzyć wirtualną społeczność klientów, którzy cyklicznie będą zabierać głos w dyskusji. W konsekwencji osoby te, doświadczeni klienci firmy, mogą stać się rzetelnymi oraz obiektywnymi fachowcami, którzy swoimi radami będą się dzielić z innymi.

Moduł ten pozwala konfigurować strukturę forum: dodawać fora i grupować je w działy tematyczne, a także zarządzać wpisami internautów. Poszczególne fora mogą być dostępne dla wszystkich lub wyłącznie dla zalogowanych użytkowników. Administrator, ustalając uprawnienia, posiada możliwość przypisania wybranych użytkowników, a także całe grupy do danego forum.

Forum w Edito CMS zostało również wyposażone w filtr wulgaryzmów, których lista budowana jest z poziomu panelu administracyjnego.

Użytkownicy mogą tworzyć swój profil na forum, odpowiadać na posty innych użytkowników oraz edytować własne wpisy. Administrator natomiast posiada uprawnienia do akceptacji dodanych wpisów (w przypadku włączonej opcji moderacji), a także usuwania ich z forum.

W serwisie można również opublikować bloczek z najnowszymi tematami na forum, a ich liczbę ustala się w panelu Edito CMS.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies