Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Bezpieczeństwo

Stale monitorujemy zagrożenia, na jakie narażone są realizowane i hostowane przez nas witryny internetowe oraz szybko reagujemy na ewentualne ataki.

Wdrożenia Edito CMS

Realizacje według klientów:

Aktualności

Ranking Opineo – nasi Klienci w czołówce

data: 17-10-2019
Opineo.pl po raz kolejny opublikował „Ranking Sklepów Internetowych”. O ocenie danego sklepu decydują opinie oceniające jakość obsługi i przebieg realizacji zamówienia. więcej

Bezpłatny poradnik - ebook o intranetach

data: 06-08-2019
Bazując na doświadczeniu stworzyliśmy bezpłatny poradnik na temat projektowania intranetów. Poradnik polecają Ośrodek dialogu i analiz ThinkTank oraz Maja Biernacka, Internal Communications Consultant , autorka bloga "Komunikacja wewnętrzna od kuchni". więcej

Portale informacyjne i społecznościowe

 

Meeting Planner Sp. z o.o.

Meeting Planner Sp. z o.o.
Meeting Planner Sp. z o.o.
Meeting Planner Sp. z o.o.
Meeting Planner Sp. z o.o.
Meeting Planner Sp. z o.o.
Projekt i realizacja serwisu internetowego

Opis:

MeetingPlanner.pl jest innowacyjnym portalem, który adresowany jest do przedstawicieli tzw. MICE, czyli branży spotkań. Narzędzia dostępne w portalu wspomagają m.in. sprzedaż grupowych miejsc hotelowych i pakietów konferencyjnych.

 

Rozbudowane profile użytkowników zostały skonstruowane w taki sposób, by informacje prezentowane użytkownikom zawężane były do najbardziej wartościowych i dopasowanych do branży, w jakiej pracują.


Giełda ofert posiada podział ofert na: pakiety specjalne, last minute, first minute, anulowane rezerwacje i inne. Dzięki takim udogodnieniom MeetingPlanner.pl stanowi ważne narzędzie dla osób zajmujących się organizacją wydarzeń, ale także dla przedstawicieli Miejsc i Obiektów. Portal jest także platformą wymiany opinii oraz komunikacji dla osób zainteresowanych tematyką organizacji eventów.


Na portal składają się katalogi firm i ofert, które dzięki systemom zarządzania parametrami pozwalają na intuicyjne ich przeszukiwanie. Dodatkowe połączenie z zaawansowanymi profilami użytkowników pozwala na jeszcze lepsze dopasowywanie ofert do potrzeb użytkowników portalu. Użytkownik znajdzie tutaj także aktualizowane na bieżąco kalendarium wydarzeń, oraz bazę usługodawców, dzięki którym możliwe będzie kompleksowe zorganizowanie najbardziej nawet złożonego logistycznie wydarzenia.
 

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies