Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Wydajność

Przetestowana wydajność systemu Edito CMS to 500 000 odsłon dziennie.

Technologia

Aktualności

Ideo bada Narzędzia e-commerce

data: 15-10-2021
E-commerce to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi sprzedaży. Ideo we współpracy z Ideo Force postanowiło zbadać najbardziej popularne narzędzia i wskazać, które przynoszą największe korzyści. więcej

Air-Com Pneumatyka rozwija sprzedaż internetową

data: 16-02-2021
Ideo odpowiada za projekt, wdrożenie i utrzymanie sklepu internetowego B2B. Równolegle wdrożyliśmy system PimCore, z którym sklep został zintegrowany. więcej

Edito CMS wersja PHP

 

Język programowania PHP rozwijał się przez długi czas stając się w chwili obecnej najbardziej rozpowszechnionym i najczęściej akceptowanym językiem programowania. PHP jest platformą Open Source, dzięki czemu pozwala na bardzo szybkie i efektywne kosztowo tworzenie stron internetowych.

Jest językiem skryptowym, którego popularność wpłynęła na wdrożenie w nim możliwości współpracy z wieloma różnymi bazami danych. Powiązanie platformy Edito CMS z technologią PHP pozwala na budowanie aplikacji webowych oraz późniejsze bezproblemowe zarządzanie nimi i dalszą ich rozbudowę.

W połączeniu z rozwiązaniami z rodziny Linux, Apache oraz MySQL / PostgreSQL technologia PHP staje się wysoce wydajnym narzędziem programistycznym. Jej popularność sprawia, że na rynku technologicznym dostępnych jest wiele dodatków rozszerzających możliwości.

Dzięki odpowiedniemu ich wykorzystaniu platforma Edito CMS oparta o technologię PHP nie ogranicza twórczej pracy naszych specjalistów pozwalając na tworzenie rozbudowanych i wysoce wydajnych systemów webowych. Każde zlecenie wykonane z użyciem oferowanej przez nas technologii Edito CMS zadowoli najwybredniejszych nawet klientów, oferując im najwyższe standardy.

Jeśli szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie zaawansowaną platformę webową w oparciu o najbardziej popularną technologię – dobrze trafiłeś. Nasze doświadczenie w pracy z technologią PHP pozwala na realizację najbardziej zaawansowanych systemów, a fakt wykorzystania do ich budowania otwartej technologii, jaką jest PHP – na optymalizację budżetu, jaki będziesz musiał przeznaczyć na zbudowanie aplikacji, której potrzebujesz.

Technologia PHP

Język PHP jest jednym z najpopularniejszych języków do tworzenia stron www. Lata rozwoju i ciągłe udoskonalanie stworzyły z PHP efektywne narzędzie o szerokim zastosowaniu. Możliwość skalowania, dzięki szerokiej dostępności i modułowej budowie pozwalają zastosować tę technologię zarówno do małych jak i zaawansowanych aplikacji internetowych.

Sam język programowania to jednak nie wszystko. PHP dzięki dużym możliwościom integracji łączy ze sobą elementy konieczne do realizacji dynamicznych stron www. Język ten umożliwia współpracę z szerokim spektrum baz danych, serwerów www, i systemów operacyjnych.

Najczęstsze konfiguracje to współpraca PHP z serwerem Apache, bazą danych MySQL lub PostgreSql, działającymi na Linuxie czy też funkcjonujące na systemie Windows z serwerem IIS oraz bazą danych MS Sql, Oracle lub PostgreSql.

Poza elementami niezbędnymi, PHP umożliwia również współpracę z dodatkowymi technologiami, protokołami czy usługami potrzebnymi do realizacji indywidualnego projektu.
 

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies