Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Intuicyjność

Łatwy w obsłudze panel administracyjny Edito CMS umożliwia sprawną aktualizację zawartości serwisu przez uprawnionych redaktorów.

Technologia

Aktualności

Ideo bada Narzędzia e-commerce

data: 15-10-2021
E-commerce to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi sprzedaży. Ideo we współpracy z Ideo Force postanowiło zbadać najbardziej popularne narzędzia i wskazać, które przynoszą największe korzyści. więcej

Air-Com Pneumatyka rozwija sprzedaż internetową

data: 16-02-2021
Ideo odpowiada za projekt, wdrożenie i utrzymanie sklepu internetowego B2B. Równolegle wdrożyliśmy system PimCore, z którym sklep został zintegrowany. więcej

Edito CMS wersja ASP.NET

 

Pracujemy w technologii Microsoft .NET już od 2002 roku. W oparciu o tę technologię zbudowana została nasza nowa platforma Edito .NET CMS, pozwalająca na pełne wykorzystanie dostępnych technologii webowych. ASP.NET jest nowszą wersją ASP, przeznaczoną do kreowania aplikacji internetowych, dającą dostęp do jeszcze większej liczby narzędzi.

Edito .NET CMS wykorzystując możliwości tej technologii umożliwia kreowanie rozbudowanych aplikacji internetowych, a więc nie tylko stron internetowych, ale również zaawansowanych systemów e-commerce, platform intranetowych i ekstranetowych oraz systemów B2B.

Dzięki wykorzystywaniu w ASP.NET różnych języków programowania możliwe jest tworzenie narzędzi uniwersalnych, niezależnych od platform technologicznych. Pozwala to na łączenie różnych, dotychczas niekompatybilnych ze sobą, istniejących wcześniej platform i systemów. Dzięki temu możliwe jest tworzenie rozwiązań wykorzystujących posiadane do tej pory w przedsiębiorstwie rozwiązania informatyczne, a co za tym idzie – optymalizację kosztową planowanych wdrożeń.

W uznaniu jakości naszych realizacji oraz znajomości technologii .NET uzyskaliśmy tytuł Microsoft Gold Certified Partner. Z jednej strony potwierdza on stopień naszego zaawansowania w wykorzystaniu tej technologii, z drugiej wymusza ciągły rozwój naszych pracowników w zakresie nowych produktów i technologii wdrażanych przez Microsoft.

Jeśli szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie zarówno proste serwisy www, jak i skomplikowane aplikacje dedykowane integrujące się z innymi systemami – dobrze trafiłeś. Nasze doświadczenie w pracy z technologią .NET pozwala bowiem na realizację najbardziej zaawansowanych nawet systemów, a głęboka znajomość rynku i aktualnych wdrożeń – na optymalizację budżetu, jaki będziesz musiał przeznaczyć na zbudowanie aplikacji, której potrzebujesz.
 

Platforma .NET

Platforma .NET dostarczana jest przez Microsoft, firmę która dysponuje doświadczeniem i dużymi zasobami profesjonalistów. Technologia ASP.NET bazująca na tej platformie zapewnia szereg wbudowanych elementów ułatwiających tworzenie wysokiej jakości aplikacji. Dla przykładu domyślne mechanizmy bezpieczeństwa czy możliwości optymalizacji przez buforowanie. ASP.NET został zaprojektowany tak, aby był skalowalny. Wyposażono go w specjalne funkcje zwiększania wydajności w środowiskach klastrowych i wieloprocesorowych.

ASP. NET wspiera tworzenie aplikacji opartych na języku HTML, a także pozwala na zupełną separację kodu HTML od logiki biznesowej. Posiada wiele zintegrowanych cech, które czynią tę platformę efektywną, funkcjonalną oraz niezawodną. Jej podstawowymi zaletami jest możliwość integracji z różnymi językami skryptowymi, systemami oraz środowiskami.

Jest to kompleksowe rozwiązanie udostępniane przez jednego producenta, umożliwia korzystanie z zalet spójności, nie zaprzeczając równocześnie możliwościom integracji z innymi technologiami czy usługami. Technologia ASP.NET sprawia, że tworzenie aplikacji staje się szybsze i wygodniejsze.
 

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies