Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Wydajność

Przetestowana wydajność systemu Edito CMS to 500 000 odsłon dziennie.

Technologia

Aktualności

Ranking Opineo – nasi Klienci w czołówce

data: 17-10-2019
Opineo.pl po raz kolejny opublikował „Ranking Sklepów Internetowych”. O ocenie danego sklepu decydują opinie oceniające jakość obsługi i przebieg realizacji zamówienia. więcej

Bezpłatny poradnik - ebook o intranetach

data: 06-08-2019
Bazując na doświadczeniu stworzyliśmy bezpłatny poradnik na temat projektowania intranetów. Poradnik polecają Ośrodek dialogu i analiz ThinkTank oraz Maja Biernacka, Internal Communications Consultant , autorka bloga "Komunikacja wewnętrzna od kuchni". więcej

Edito CMS wersja ASP.NET

 

Pracujemy w technologii Microsoft .NET już od 2002 roku. W oparciu o tę technologię zbudowana została nasza nowa platforma Edito .NET CMS, pozwalająca na pełne wykorzystanie dostępnych technologii webowych. ASP.NET jest nowszą wersją ASP, przeznaczoną do kreowania aplikacji internetowych, dającą dostęp do jeszcze większej liczby narzędzi.

Edito .NET CMS wykorzystując możliwości tej technologii umożliwia kreowanie rozbudowanych aplikacji internetowych, a więc nie tylko stron internetowych, ale również zaawansowanych systemów e-commerce, platform intranetowych i ekstranetowych oraz systemów B2B.

Dzięki wykorzystywaniu w ASP.NET różnych języków programowania możliwe jest tworzenie narzędzi uniwersalnych, niezależnych od platform technologicznych. Pozwala to na łączenie różnych, dotychczas niekompatybilnych ze sobą, istniejących wcześniej platform i systemów. Dzięki temu możliwe jest tworzenie rozwiązań wykorzystujących posiadane do tej pory w przedsiębiorstwie rozwiązania informatyczne, a co za tym idzie – optymalizację kosztową planowanych wdrożeń.

W uznaniu jakości naszych realizacji oraz znajomości technologii .NET uzyskaliśmy tytuł Microsoft Gold Certified Partner. Z jednej strony potwierdza on stopień naszego zaawansowania w wykorzystaniu tej technologii, z drugiej wymusza ciągły rozwój naszych pracowników w zakresie nowych produktów i technologii wdrażanych przez Microsoft.

Jeśli szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie zarówno proste serwisy www, jak i skomplikowane aplikacje dedykowane integrujące się z innymi systemami – dobrze trafiłeś. Nasze doświadczenie w pracy z technologią .NET pozwala bowiem na realizację najbardziej zaawansowanych nawet systemów, a głęboka znajomość rynku i aktualnych wdrożeń – na optymalizację budżetu, jaki będziesz musiał przeznaczyć na zbudowanie aplikacji, której potrzebujesz.
 

Platforma .NET

Platforma .NET dostarczana jest przez Microsoft, firmę która dysponuje doświadczeniem i dużymi zasobami profesjonalistów. Technologia ASP.NET bazująca na tej platformie zapewnia szereg wbudowanych elementów ułatwiających tworzenie wysokiej jakości aplikacji. Dla przykładu domyślne mechanizmy bezpieczeństwa czy możliwości optymalizacji przez buforowanie. ASP.NET został zaprojektowany tak, aby był skalowalny. Wyposażono go w specjalne funkcje zwiększania wydajności w środowiskach klastrowych i wieloprocesorowych.

ASP. NET wspiera tworzenie aplikacji opartych na języku HTML, a także pozwala na zupełną separację kodu HTML od logiki biznesowej. Posiada wiele zintegrowanych cech, które czynią tę platformę efektywną, funkcjonalną oraz niezawodną. Jej podstawowymi zaletami jest możliwość integracji z różnymi językami skryptowymi, systemami oraz środowiskami.

Jest to kompleksowe rozwiązanie udostępniane przez jednego producenta, umożliwia korzystanie z zalet spójności, nie zaprzeczając równocześnie możliwościom integracji z innymi technologiami czy usługami. Technologia ASP.NET sprawia, że tworzenie aplikacji staje się szybsze i wygodniejsze.
 

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies