Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Ponad 150 modułów

Lista oferowanych modułów wciąż się powiększa, nad rozwojem Edito CMS pracuje na co dzień sztab specjalistów.

Producent

Aktualności

Ideo bada Narzędzia e-commerce

data: 15-10-2021
E-commerce to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi sprzedaży. Ideo we współpracy z Ideo Force postanowiło zbadać najbardziej popularne narzędzia i wskazać, które przynoszą największe korzyści. więcej

Air-Com Pneumatyka rozwija sprzedaż internetową

data: 16-02-2021
Ideo odpowiada za projekt, wdrożenie i utrzymanie sklepu internetowego B2B. Równolegle wdrożyliśmy system PimCore, z którym sklep został zintegrowany. więcej

Aktualności Edito CMS

Ranking Opineo – nasi Klienci w czołówce

17-10-2019

Opineo.pl po raz kolejny opublikował „Ranking Sklepów Internetowych”. Tworzone każdego roku zestawienie, to lista najlepiej ocenianych sklepów internetowych w Polsce. O pozycji sklepów w rankingu decydują konsumenci, którzy po dokonaniu zakupu wystawiają opinie, oceniając jakość obsługi i przebieg realizacji zamówienia.

Nasi Klienci Iparts oraz Black Red White (sklepy internetowe wdrożone w oparciu o platformę Edito CMS) zajęli wysokie miejsca w swoich kategoriach. Tworzone wspólnie z nimi narzędzia wspierają realizację zakupów, i tym samym gwarantują wysoki poziom obsługi konsumenta.

W e-commerce niezwykle istotnym wyznacznikiem jakości obsługi, są dodawane opinie i oceny. Fakt, że aktywnie wspieramy biznesy naszych Klientów i możemy uczestniczyć w ich rozwoju niezmiernie nas cieszy. Osiągane przez nich tego typu wyróżnienia są dla nas dowodem na to, że rozwiązania, które oferujemy są efektywne.” – podsumowuje Anna Wolanin, specjalista ds. e-commerce w Ideo.

3. miejsce dla sklepu Iparts.pl w kategorii Motoryzacja.

iParts.pl wiedzie prym na polskim rynku w sprzedaży części zamiennych w internecie. W 2008 r. wspólnie z Software House Ideo zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy sklep internetowy. Z czasem firma stała się naszym partnerem technologicznym."- przypomina Piotr Wrześniewski, prezes zarządu iParts sp. z o.o.

Nasza wieloletnia współpraca z Klientem rozszerza się o kolejne działania. Nieustannie dbamy o rozbudowę sklepu internetowego, pozycję w wyszukiwarce oraz realizujemy zadania z zakresu content marketingu czy marketingu efektywnościowego. Zobacz wybrane projekty zrealizowane dla iParts.

4. miejsce dla Black Red White w kategorii Dom i wnętrze.

Współpraca z Klientem to długa droga, podczas której skutecznie realizowaliśmy i nadal realizujemy powierzone zadania. Sklep BRW.com.pl został zaprojektowany i wdrożony w oparciu o autorski system Edito CMS. Obecnie dbamy o jego rozwój, rozbudowując go o kolejne funkcje. Dodatkowo wykonujemy badania użyteczności, potrzebne do optymalizacji sklepu. Na przestrzeni lat serwis zdobył wiele nagród, m.in. w 11 edycji Webstarfestival, otrzymał tytuł najlepszego sklepu w swojej kategorii.

Przygotowany przez Opineo.pl „Ranking Sklepów Internetowych 2019” można pobrać ze strony: ranking.opineo.pl

 

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies