Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Integracja

Możliwość integracji Edito CMS z wieloma systemami funkcjonującymi w organizacjach, np. SAP, IFS, Perdix, TecDoc, Lotus, Comarch CDN, SharePoint Server, Logito i in.

Producent

Aktualności

Ranking Opineo – nasi Klienci w czołówce

data: 17-10-2019
Opineo.pl po raz kolejny opublikował „Ranking Sklepów Internetowych”. O ocenie danego sklepu decydują opinie oceniające jakość obsługi i przebieg realizacji zamówienia. więcej

Bezpłatny poradnik - ebook o intranetach

data: 06-08-2019
Bazując na doświadczeniu stworzyliśmy bezpłatny poradnik na temat projektowania intranetów. Poradnik polecają Ośrodek dialogu i analiz ThinkTank oraz Maja Biernacka, Internal Communications Consultant , autorka bloga "Komunikacja wewnętrzna od kuchni". więcej

Aktualności Edito CMS

Platforma przedsprzedażowa dla Wójcik Fabryka Mebli

07-04-2017

Wynikiem współpracy Ideo z Wójcik Fabryka Mebli jest zmodernizowany i odświeżony serwis internetowy www.meblewojcik.com.pl.

 

Wójcik Fabryka Mebli Sp. z o.o. jest marką, która oferuje swoje produkty na 20 rynkach, głównie europejskich. Specjalizacją firmy jest produkcja mebli skrzyniowych do samodzielnego montażu. W ofercie dostępne są m.in. takie produkty jak: biurka, szafy, garderoby, komody, wieszaki, lustra czy akcesoria uzupełniające.

Mając na uwadze potrzeby klientów końcowych opracowaliśmy serwis www.meblewojcik.com.pl w dwóch różnych wersjach językowych – PL i EN. Jego funkcja ma charakter wizerunkowy i przyczynia się do budowania pozytywnego obrazu firmy w oczach klientów, pracowników oraz kontrahentów.

Nadrzędnym celem było podniesienie ergonomii oraz funkcjonalności dotychczasowej witryny oraz odnowienie wizerunku Klienta w internecie. Opracowaliśmy i wdrożyliśmy projekt z uwzględnieniem zoptymalizowanej architektury informacji oraz zawierający atrakcyjną koncepcję kreatywną.

Serwis został zaimplementowany w oparciu o autorską platformę Edito CMS i jest w pełni zgodny ze standardem RWD. Dodatkowe dostosowanie platformy do urządzeń mobilnych umożliwiło jej łatwiejsze pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

Platforma gwarantuje wsparcie sprzedaży poprzez zachęcające zaprezentowanie produktów oraz Mapę sieci sprzedaży, za pomocą której każdy użytkownik może w szybki i nieskomplikowany sposób znaleźć najbliższych dla niego dystrybutorów.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies