Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Integracja

Możliwość integracji Edito CMS z wieloma systemami funkcjonującymi w organizacjach, np. SAP, IFS, Perdix, TecDoc, Lotus, Comarch CDN, SharePoint Server, Logito i in.

Producent

Aktualności

Ranking Opineo – nasi Klienci w czołówce

data: 17-10-2019
Opineo.pl po raz kolejny opublikował „Ranking Sklepów Internetowych”. O ocenie danego sklepu decydują opinie oceniające jakość obsługi i przebieg realizacji zamówienia. więcej

Bezpłatny poradnik - ebook o intranetach

data: 06-08-2019
Bazując na doświadczeniu stworzyliśmy bezpłatny poradnik na temat projektowania intranetów. Poradnik polecają Ośrodek dialogu i analiz ThinkTank oraz Maja Biernacka, Internal Communications Consultant , autorka bloga "Komunikacja wewnętrzna od kuchni". więcej

Aktualności Edito CMS

Nowe projekty e-Learning

28-07-2017

Implementujemy nowe platformy edukacyjne, doskonalimy te istniejące oraz chętnie dzielimy się wiedzą i naszym doświadczeniem.

 

Do naszego portfolio należy włożyć nowe, zrealizowane projekty edukacyjne w formacie Distance Learning. Dostawca usług w zakresie Facility Management Gegenbauer Polska, firma oferująca narzędzia do obróbki drewna i tworzyw sztucznych ITA TOOLS oraz producent wyposażenia magazynów PROMAG zleciły nam zaprojektowanie i zrealizowanie platform eLearning. Ich celem jest usprawnienie optymalizacji procesów szkoleniowych.

Wykonane w oparciu o platformę Edito E-learning serwisy szkoleniowe dają możliwość prowadzenia nowoczesnych kursów w zakresie BHP oraz szkoleń produktowych. Serwisy zostały uatrakcyjnione o liczne narzędzia w pełni konfigurowalne z poziomu panelu administracyjnego. Dzięki temu możliwe jest dowolne ich wykorzystanie i zsynchronizowanie z indywidualnymi potrzebami Klientów.

Jako dystrybutor rozwiązań e-learningowych wykonujemy projekty odpowiadające wymaganiom Klientów i jednocześnie będące wydajnymi aplikacjami dedykowanymi. Przykładem tego mogą być zrealizowane i utrzymywane przez nas rozbudowane platformy. „Okno na wschód”, z której w chwili obecnej korzysta blisko 50 tysięcy użytkowników. Kolejnym przykładem jest cieszący się niesłabnącym zainteresowaniem program edukacyjny „Świadomy Kierowca”.

 

Uzupełnieniem prowadzonych przez nas działań w obszarze edukacyjnym jest chęć do dzielenia się wiedzą. Stworzyliśmy zestawienie najważniejszych trendów w edukacji. Ten obszar coraz mocniej wykorzystuje możliwości, jakie dostarcza nam dynamicznie i prężnie rozwijająca się technologia.

 

Analityka, experience API, integracja oraz wearables to dowód na nowoczesne i alternatywne podejście do edukacji. Dzięki nim możliwe jest świadome kształcenie, które jest w pełni adekwatne do realnych wymagań rynku. Rozwiązania tej kategorii dają ogromne możliwości w nieustannym procesie, jakim jest obecnie edukacja. Mogą dać możliwość osiągania nadzwyczajnych rezultatów, jednak to tylko od nas zależy czy chcemy, jako osoby kształcące się z nich skorzystać.” podsumowuje zestawienie trendów Paweł Teper, kierownik projektów e-learningowych, Ideo.

 

W ostatnim czasie pisaliśmy także o metodach obniżania kosztów szkolenia pracowników.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies