Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Bezpieczeństwo

Stale monitorujemy zagrożenia, na jakie narażone są realizowane i hostowane przez nas witryny internetowe oraz szybko reagujemy na ewentualne ataki.

Producent

Aktualności

Ranking Opineo – nasi Klienci w czołówce

data: 17-10-2019
Opineo.pl po raz kolejny opublikował „Ranking Sklepów Internetowych”. O ocenie danego sklepu decydują opinie oceniające jakość obsługi i przebieg realizacji zamówienia. więcej

Bezpłatny poradnik - ebook o intranetach

data: 06-08-2019
Bazując na doświadczeniu stworzyliśmy bezpłatny poradnik na temat projektowania intranetów. Poradnik polecają Ośrodek dialogu i analiz ThinkTank oraz Maja Biernacka, Internal Communications Consultant , autorka bloga "Komunikacja wewnętrzna od kuchni". więcej

Aktualności Edito CMS

22 portale GUS na Edito CMS

15-05-2014

Wdrożyliśmy dla Głównego Urzędu Statystycznego 22 serwisy internetowe odświeżone graficznie i pod względem architektury informacji. Portal główny dostępny jest pod adresem stat.gov.pl.

 

Odpowiadaliśmy między innymi za analizę istniejących serwisów internetowych GUS i ruch jaki jest przez nie generowany. Zaprojektowaliśmy także funkcjonalnie i graficznie nowe wersje serwisów www. Główną częścią projektu było zaprojektowanie i przygotowanie kompletnego zestawu portali i serwisów dodatkowych. Zajęliśmy się również migracją danych i treści, a także przeprowadzeniem szkoleń dla pracowników Urzędu.

 

Portal Informacyjny składa się z 22 projektów, powiązanych ze sobą poprzez wspólny system CMS w jedną, sprawnie funkcjonującą całość.

 

W ramach zlecenia zajmiemy się także suportem i bieżącą rozbudową portalu do listopada 2015 roku. Świadczymy również dla Klienta usługę gwarancyjną. Platforma pozytywnie przeszła zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny (przeprowadzony przez niezależną firmę) test bezpieczeństwa gwarantujący najwyższy poziom zabezpieczeń.

 

więcej na temat projektu

 

Portal został bardzo dobrze oceniony przez przedstawicieli branży interaktywnej, którzy jednogłośnie podsumowali:
"Nowa strona GUS-u to skok technologiczny".

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies