Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Bezpieczeństwo

Stale monitorujemy zagrożenia, na jakie narażone są realizowane i hostowane przez nas witryny internetowe oraz szybko reagujemy na ewentualne ataki.

Producent

Aktualności

Ranking Opineo – nasi Klienci w czołówce

data: 17-10-2019
Opineo.pl po raz kolejny opublikował „Ranking Sklepów Internetowych”. O ocenie danego sklepu decydują opinie oceniające jakość obsługi i przebieg realizacji zamówienia. więcej

Bezpłatny poradnik - ebook o intranetach

data: 06-08-2019
Bazując na doświadczeniu stworzyliśmy bezpłatny poradnik na temat projektowania intranetów. Poradnik polecają Ośrodek dialogu i analiz ThinkTank oraz Maja Biernacka, Internal Communications Consultant , autorka bloga "Komunikacja wewnętrzna od kuchni". więcej

Aktualności Edito CMS

Nowe portale informacyjne

22-09-2011

W ostatnim czasie dzięki nam nowe oblicze w internecie zyskało Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, a także Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Uruchomiliśmy również serwis informacyjny dla Polskiej Agencji Prasowej.

 

Maksymalna przejrzystość i dostępność informacji były główymi założeniami przy projektowaniu serwisu dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Dlatego też aktualności podzielone na grupy tematyczne są najbardziej wyeksponowanym elementem serwisu. Odświeżony i dopasowany graficznie do serwisu głównego został również BIP Ministerstwa. Znaczną cześć serwisu poświęcono polskiej prezydencji w UE i wszelkim informacjom, które są z nią związane. Stanowi ona niejako osobny podserwis informacyjny.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zleciła nam przygotowanie serwisu informacyjnego, który stanowi pierwszy z elementów nowej, całościowej spójnej identyfikacji wizualnej Rady. Zgodnie z oczekiwaniami podzieliliśmy serwis na działy tematyczne, które odpowiadają oczekiwaniom najważniejszych grup użytkowników serwisu. Istotne dla klienta było takie zaprojektowanie serwisu, by umożliwiał sprawne poruszanie się po nim każdemu, nawet mniej zaawansowanemu użytkownikowi internetu. Stąd wiele funkcjonalności ułatwiających zapoznanie się z serwisem i treściami w nim prezentowanymi oraz liczne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Dla Polskiej Agencji Prasowej stworzyliśmy serwis informacyjny dedykowany tematom związanym z organizacją (a w przyszłości przebiegiem) Euro2012. Historia mistrzostw, bieżące wiadomości na temat przygotowań, profile zarówno reprezentacji jak i osób zaangażowanych w prace przy Euro 2012 to tylko część z informacji publikowanych w serwisie. Internauci znajdą tam również aktualne tabele oraz kalendarz rozgrywek, dzięki któremu nie zapomną o żadnym ważnym meczu. W serwisie znaleźć można także mapę miast partnerskich, informacje na temat infrastruktury, bezpieczeństwa i transportu. Pozwoli to odpowiednio wcześnie zaplanować swój pobyt w miastach, w których odbywać się będą mecze.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies