Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Konsulting

Zapewniamy wsparcie koncepcyjne i marketingowe przed realizacją projektu, jak i podczas prac. Pomagamy również w zaplanowaniu dalszego rozwoju projektu.

Platforma Edito CMS

Aktualności

Ideo bada Narzędzia e-commerce

data: 15-10-2021
E-commerce to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi sprzedaży. Ideo we współpracy z Ideo Force postanowiło zbadać najbardziej popularne narzędzia i wskazać, które przynoszą największe korzyści. więcej

Air-Com Pneumatyka rozwija sprzedaż internetową

data: 16-02-2021
Ideo odpowiada za projekt, wdrożenie i utrzymanie sklepu internetowego B2B. Równolegle wdrożyliśmy system PimCore, z którym sklep został zintegrowany. więcej

Platforma Edito CMS

Platforma Edito CMS

Edito CMS to już nie tylko zaawansowany system zarządzania treścią, ale platforma, na bazie której powstają zaawansowane aplikacje webowe.

Atutem platformy i aplikacji opartych o system Edito CMS jest to, iż są one ze sobą w pełni kompatybilne. Mogą współpracować tworząc jeden większy system CMS. Mogą również działać osobno, stanowiąc efektywne narzędzia do realizacji konkretnego celu.

Platforma Edito to system CMS, który charakteryzuje się modułową budową, jest systemem skalowalnym i wysoce elastycznym. Umożliwia to dostosowanie systemu do wymagań klienta i potrzeb inwestycji. System pozwala na samodzielne zarządzanie treścią i strukturą informacji w serwisie, tworzenie nowych kategorii/działów, dalszą rozbudowę serwisu, a także jego efektywne pozycjonowanie.

Co charakteryzuje Platformę Edito CMS oraz aplikacje rozwijane w jej ramach?

  • Spójny wygląd systemu administracyjnego

Używając jednej z aplikacji platformy Edito CMS nie będzie problemu z nawigacją w ramach innej. W każdym wypadku jest to ten sam, intuicyjny i przyjazny użytkownikowi panel administracyjny.

  • Skalowalność

System Edito CMS jest w pełni skalowalny i w razie potrzeby może obsługiwać małe, większe oraz bardzo duże projekty.

  • Dostosowanie do potrzeb

Aplikacje w ramach platformy Edito są tworzone tak, aby maksymalnie odpowiadały potrzebom klientów. Jeżeli wymagana jest przebudowa lub dostosowanie do wymagań klienta - takie zmiany są wdrażane.

  • Support techniczny i marketingowy

Współpraca z klientem nie kończy się jedynie na wdrożeniu. Zapewniamy support gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wsparcie koncepcyjne i marketingowe nad rozwojem zrealizowanych projektów.

  • Szerokie możliwości integracji

Obecnie niezmiernie ważna staje się integracja - możliwość zarządzania wiedzą oraz informacją z wielu rozproszonych systemów. Dlatego istotnym czynnikiem dla wielu firm będzie również duża możliwość integracji z wieloma systemami zewnętrznymi. Nasz system CMS zintegrowaliśmy już m.in. z SAP, IFS, Perdix, TecDoc, Lotus, Comarch CDN, SharePoint Server czy Logito.

 

Obecnie rozwijamy w ramach Platformy Edito CMS następujące systemy:

 

Ponadto na bazie systemu Edito CMS budujemy dedykowane aplikacje internetowe, dostosowane do indywidualnych wymagań klienta.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies