Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Zespół profesjonalistów

Ponad 100-osobowy zespół specjalistów, pracujących nad wdrażaniem i rozwojem Edito CMS.

Czym jest Edito CMS?

Aktualności

Ideo bada Narzędzia e-commerce

data: 15-10-2021
E-commerce to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi sprzedaży. Ideo we współpracy z Ideo Force postanowiło zbadać najbardziej popularne narzędzia i wskazać, które przynoszą największe korzyści. więcej

Air-Com Pneumatyka rozwija sprzedaż internetową

data: 16-02-2021
Ideo odpowiada za projekt, wdrożenie i utrzymanie sklepu internetowego B2B. Równolegle wdrożyliśmy system PimCore, z którym sklep został zintegrowany. więcej

System Edito CMS okiem redaktora

Aplikacje w ramach Platformy Edito CMS posiadają wszelkie funkcjonalności, niezbędne redaktorom do edycji stron firmowych, intranetów, a także rozbudowanych portali informacyjnych i społecznościowych. Dzięki temu redagowanie, prowadzenie i rozbudowa serwisu jest prosta i odbywa się w intuicyjny sposób.

Dla redaktorów kluczowymi elementami decydującymi o przydatności systemu CMS są przede wszystkim: intuicyjność, łatwość obsługi oraz funkcjonalności wspierające redagowanie i rozbudowę serwisu.

Redaktorzy mają możliwość nie tylko szybkiego i prostego dodawania treści w serwisie, ale również organizacji jego struktury oraz zarządzania układem jego elementów. Wśród najważniejszych zalet Edito CMS z punktu widzenia redaktora warto wymienić:

 

 • Intuicyjny panel zarządzania
  Przy tworzeniu systemu zarządzania treścią Edito CMS postawiliśmy na intuicyjność. Zainwestowaliśmy czas i własne zasoby, by stworzyć przyjazne i intuicyjne środowisko pracy dla użytkownika. Środowisko to ma postać graficzną z ergonomicznie rozmieszczonymi elementami. Wszystkie elementy systemu staraliśmy się zaprojektować tak, by funkcjonowały i maksymalnie przypominały dobrze znane użytkownikom elementy popularnych systemów operacyjnych.
  Dodatkowo, wszystkie aplikacje w ramach platformy posiadają ten sam wygląd i funckjonalność panelu administracyjnego. Gwarantuje to szybkość uczenia się obsługi każdej z aplikacji.
 • Uprawnienia w systemie
  Możliwość nadawania uprawnień użytkownikom systemu, monitoring wprowadzanych zmian, możliwość akceptacji redagowanych treści serwisu - to tylko niektóre z możliwości zabezpieczenia się przed niewłaściwymi treściami pojawiającymi się na stronach.
 • Duża możliwości administracyjne systemu
  Oprócz standardowych funkcjonalności przeznaczonych dla redaktorów - jak edytor WYSIWYG z możliwością przełączenia w tryb kodu html - nasze aplikacje wyposażone są w szereg dodatkowych rzeczy, ułatwiających pracę redakcyjną. Wystarczy wspomnieć choćby o wewnętrznym edytorze zdjęć, playerze plików flv czy systemie dynamicznych linków wewnętrznych (zobacz funckjonalności administracyjne i dodatkowe Edito).
CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies