Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Technologia

Posiadamy i rozwijamy funkcjonalny system Edito CMS w technologii PHP oraz ASP.NET.

Czym jest Edito CMS?

Aktualności

Ideo bada Narzędzia e-commerce

data: 15-10-2021
E-commerce to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi sprzedaży. Ideo we współpracy z Ideo Force postanowiło zbadać najbardziej popularne narzędzia i wskazać, które przynoszą największe korzyści. więcej

Air-Com Pneumatyka rozwija sprzedaż internetową

data: 16-02-2021
Ideo odpowiada za projekt, wdrożenie i utrzymanie sklepu internetowego B2B. Równolegle wdrożyliśmy system PimCore, z którym sklep został zintegrowany. więcej

System Edito CMS okiem marketera

Specjaliści od marketingu i PR mogą wykorzystać Platformę Edito CMS jako element wsparcia lub trzon swoich kampanii oraz działań marketingowych.

Platforma Edito już wielokrotnie sprawdziła się jako narzędzie do prowadzenia wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji marketingowej oraz PR z najbliższym otoczeniem firmy (klientami, kontrahentami, inwestorami, pracownikami czy budowanymi społecznościami).

Edito CMS - wsparcie Działu Marketingu i PR

Dzięki prostej i intuicyjnej obsłudze oraz możliwościach, jakie daje nasz system zarządzania treścią CMS, można wykorzystać go m.in. do:

 • Tworzenia stron promujących produkt lub usługę
  Serwisy produktowe świetnie sprawdzają się w celu podkreślenia ważności jakiegoś produktu / usługi oraz wówczas, gdy kładzie się nacisk na jego promocję. Osobny serwis dla konkretnego produktu jest świetnym narzędziem marketingowym i PR. Dzięki Edito CMS stworzenie takiego serwisu i zarządzanie nim jest bardzo proste.
 • Tworzenia witryn lub sekcji relacji inwestorskich
  Czy to w czasie prosperity, czy w czasie kryzysu - sekcja relacji inwestorskich jest dla każdej spółki bardzo ważną kwestią. Edito posiada zestaw modułów, które marketingowcy i specjaliści od relacji inwestorskich mogą profesjonalnie wykorzystać w prowadzieniu takiego działu.
  Nie bez znaczenia jest tu również fakt doświadczenia pracowników Ideo w planowaniu i realizacji projektów z zakresu IR.
 • Tworzenia sekcji dla mediów
  Bardzo łatwo można zorganizować na swoim serwisie sekcję dla mediów - dla jednego lub wielu, dostępną ogólnie lub po rejestracji i logowaniu. Komunikaty mogą być wysyłane na maila, poprzez sms lub za pomocą kanału RSS. 
 • Tworzenia stron z ograniczonym dostępem
  Często wykorzystywaną funkcjonalnością, szczególnie przy konkursach, promocjach itd. jest ograniczanie użytkownikom dostępu do poszczególnych stron lub całych sekcji serwisu. Aby uzyskać dostęp muszą oni np. wypełnić ankietę czy formularz zgłoszeniowy. Gromadzona w ten sposób przez firmę baza potencjalnych klientów, może być następnie wykorzystana do działań marketingowych.
  Innym sposobem jest dla przykładu ukrywanie stron, gdzie dostęp mają wyłącznie użytkownicy znający link (przekazany np. w mailingu, czy poprzez inne formy reklamy). Umożliwia to badanie skuteczności reklam czy testowanie ofert na wybranych grupach użytkowników.
 • Badania skuteczności prowadzonych działań
  W łatwy i przyjazny sposób można dokonywać pomiaru wyników swoich działań - dzięki wewnętrznym statystykom platformy, jak i za pomocą zewnętrznych skryptów.
 • Promocja w wyszukiwarkach
  Edito www i Edito portal wyposażone są w funkcjonalności wspierające działania promocyjne w wyszukiwarkach. System daje możliwość m.in. uzupełniania we własnym zakresie wartości przyjaznych linków, opisów i słów kluczowych dla poszczególnych stron, znaczników alt na obrazkach. W pełni automatycznie odbywa się natomiast np. generowanie znaczników TITLE na linkach. 
 • Tworzenia i wysyłania mailingów
  Edito e-mailing to aplikacja w ramach platformy, która rozwijana jest z myślą o komunikacji poprzez pocztę e-mail. Posiada również intuicyjny i prosty w obsłudze panel administracyjny. Możliwość pełnej i bezproblemowej integracji systemu mailingowego z pozostałymi aplikacjami Edito CMS (Edito www, Edito portal, Edito intranet) to jedna z największych zalet tego rozwiązania, gdyż tworzenie mailingów może odbywać się automatycznie – zawierając treści publikowane w serwisie internetowym. Wpływa to na znaczną oszczędność czasu, który byłby potrzebny na przepisywanie tych treści przed każdą wysyłką newslettera czy mailingu promocyjnego.
CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies