Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Elastyczność

Wszystkie moduły systemu Edito CMS możemy dostosować funkcjonalnie do wymagań klienta.

Wdrożenia Edito CMS

Realizacje według klientów:

Aktualności

Platforma e-commerce grupy Max Elektro

data: 07-11-2018
Rozbudowana platforma e-commerce (B2C + B2B) podnosi efektywność zarządzania sprzedażą w sieci kilkuset należących do grupy e-sklepów. więcej

Portal informacyjny Prawo.pl dla Wolters Kluwer

data: 02-10-2018
Rozbudowany portal o tematyce prawniczy, który na bieżąco dostarcza aktualne informacje branżowe. więcej

Serwisy korporacyjne, www

 

AXA Polska S.A.

AXA Polska S.A.
AXA Polska S.A.
AXA Polska S.A.
AXA Polska S.A.
AXA Polska S.A.
Wdrożenie serwisu w oparciu o Edito CMS

Opis:

Nowy serwis AXA Polska, który wdrożony został przez Ideo przyjmuje za cel maksymalne wyeksponowanie oferty produktowej. Nowe funkcjonalności, jakie zostały wdrożone w serwisie ułatwią znalezienie poszukiwanego przez internautę produktu i bezpośredni kontakt z doradcą.


Centralnym punktem serwisu stała się intuicyjna prezentacja produktów finansowych. Obok szczegółowego opisu produktów w serwisie znalazł się także rozbudowany niezbędnik klienta, który odpowiada na najczęściej pojawiające się pytania i wątpliwości, które towarzyszą nabywaniu i posiadaniu produktów finansowych. Znalazły się tu także wnioski i formularze przydatne internautom. W serwisie wyeksponowane zostały także wszelkie możliwości kontaktu z doradcą, dzięki czemu żaden potencjalny i obecny klient nie pozostanie bez odpowiedzi na nurtujące go pytania.


W serwisie prezentowane są także fundusze UFK wraz z tabelarycznymi zestawieniami prezentującymi wartość jednostki i stopę zwrotu z inwestycji w różnych okresach czasowych. Informacje te aktualizowane są na bieżąco dzięki dedykowanym mechanizmom synchronizującym. Przejrzyste wykresy pozwalają na śledzenie historycznej wartości jednostek oraz porównywanie między sobą wybranych funduszy.


Całość dopełnia szata graficzna przygotowana według wymogów korporacyjnych AXA Group.


Serwis obsługuje system zarządzania treścią Edito CMS, pozwalający na sprawną aktualizację i ewentualną dalszą rozbudowę. Maksymalną aktualność treści prezentowanych w serwisie zapewniają mechanizmy synchronizacji z bazami danych.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies