Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Bezpieczeństwo

Stale monitorujemy zagrożenia, na jakie narażone są realizowane i hostowane przez nas witryny internetowe oraz szybko reagujemy na ewentualne ataki.

Wdrożenia Edito CMS

Realizacje według klientów:

Aktualności

Platforma e-commerce grupy Max Elektro

data: 07-11-2018
Rozbudowana platforma e-commerce (B2C + B2B) podnosi efektywność zarządzania sprzedażą w sieci kilkuset należących do grupy e-sklepów. więcej

Portal informacyjny Prawo.pl dla Wolters Kluwer

data: 02-10-2018
Rozbudowany portal o tematyce prawniczy, który na bieżąco dostarcza aktualne informacje branżowe. więcej

Serwisy korporacyjne, www

 

BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Projekt i realizacja serwisu internetowego

Opis:

Specjalnie dla Towarzystwa Funduszy Emerytalnych BPH, stworzyliśmy nowy serwis Prywatnaemerytura.pl, który opiera się na szacie graficznej opracowanej już wcześniej dla banku BPH.

 

Serwis dedykowany jest dla internautów, którzy z myślą o zabezpieczeniu swojej przyszłości, skorzystają z możliwości jakie daje im BPH TFI. Dzięki Funduszowi możliwe jest otrzymanie w przyszłości emerytury niezależnej od tej wypłacanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

 

Prywatnaemerytura.pl to forma oszczędzania dostępna w trzecim filarze. Stworzony serwis zaopatrzyliśmy w kalkulator przeliczający wysokość emerytury. Narzędzie to pomoże przy dokonywaniu prostej symulacji wysokości emerytury. Serwis oferuje także wsparcie merytoryczne, tj. zawiera informacje związane z rodzajami systemów emerytalnych funkcjonujących w naszym kraju.

 

Stronę zaprojektowaliśmy tak, aby proces rejestracji był bardzo szybki i nie sprawiał kłopotu potencjalnemu użytkownikowi. Zatem aby założyć Indywidualne Konto Emerytalne (IKE), wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie, a następnie postępować zgodnie z wytycznymi, pojawiającymi się podczas kolejnych kroków rejestracji.

 

Serwis Prywatnaemerytura.pl jest częścią kampanii reklamowej prowadzonej przez BPH TFI. Strona ma działać niezależnie od głównego serwisu, w obszarze promowanych działań marketingowych.
 

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies