Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Elastyczność

Wszystkie moduły systemu Edito CMS możemy dostosować funkcjonalnie do wymagań klienta.

Wdrożenia Edito CMS

Realizacje według klientów:

Aktualności

Nowa strona internetowa Grupy Indykpol

data: 27-11-2017
Odświeżona strona zawierająca przyjazny interfejs i klarowny podział treści jest efektem współpracy firmy Indykpol z Ideo. więcej

Black Red White ułatwia zakupy internetowe

data: 14-11-2017
BRW jest liderem na krajowym rynku meblarskim i systematycznie wprowadza nowe funkcjonalności na swojej stronie internetowej. Autorem nowych udogodnień jest Agencja Interaktywna Ideo. więcej

Wdrożenia Edito CMS

 

BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Projekt i realizacja serwisu internetowego

Opis:

Specjalnie dla Towarzystwa Funduszy Emerytalnych BPH, stworzyliśmy nowy serwis Prywatnaemerytura.pl, który opiera się na szacie graficznej opracowanej już wcześniej dla banku BPH.

 

Serwis dedykowany jest dla internautów, którzy z myślą o zabezpieczeniu swojej przyszłości, skorzystają z możliwości jakie daje im BPH TFI. Dzięki Funduszowi możliwe jest otrzymanie w przyszłości emerytury niezależnej od tej wypłacanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

 

Prywatnaemerytura.pl to forma oszczędzania dostępna w trzecim filarze. Stworzony serwis zaopatrzyliśmy w kalkulator przeliczający wysokość emerytury. Narzędzie to pomoże przy dokonywaniu prostej symulacji wysokości emerytury. Serwis oferuje także wsparcie merytoryczne, tj. zawiera informacje związane z rodzajami systemów emerytalnych funkcjonujących w naszym kraju.

 

Stronę zaprojektowaliśmy tak, aby proces rejestracji był bardzo szybki i nie sprawiał kłopotu potencjalnemu użytkownikowi. Zatem aby założyć Indywidualne Konto Emerytalne (IKE), wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie, a następnie postępować zgodnie z wytycznymi, pojawiającymi się podczas kolejnych kroków rejestracji.

 

Serwis Prywatnaemerytura.pl jest częścią kampanii reklamowej prowadzonej przez BPH TFI. Strona ma działać niezależnie od głównego serwisu, w obszarze promowanych działań marketingowych.
 

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies