Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Wiarygodność

Ponad 400 wdrożeń dla firm, korporacji i organizacji. Bazując na tym doświadczeniu stale rozwijamy i optymalizujemy nasz system.

Wdrożenia Edito CMS

Realizacje według klientów:

Aktualności

BRW najlepszy w swojej kategorii

data: 27-01-2016
W tegorocznej edycji Webstarfestival serwis BRW.com.pl został uznany za najlepszy w kategorii „Dom i Ogród”. więcej

Wdrażamy portal dla PAP

data: 16-11-2015
Przebudowaliśmy portal informacyjny www.pap.pl, by zapewnić lepszy dostęp do publikowanych w nim informacji. więcej

Wdrożenia Edito CMS

 

BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Projekt i realizacja serwisu internetowego

Opis:

Specjalnie dla Towarzystwa Funduszy Emerytalnych BPH, stworzyliśmy nowy serwis Prywatnaemerytura.pl, który opiera się na szacie graficznej opracowanej już wcześniej dla banku BPH.

 

Serwis dedykowany jest dla internautów, którzy z myślą o zabezpieczeniu swojej przyszłości, skorzystają z możliwości jakie daje im BPH TFI. Dzięki Funduszowi możliwe jest otrzymanie w przyszłości emerytury niezależnej od tej wypłacanej przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

 

Prywatnaemerytura.pl to forma oszczędzania dostępna w trzecim filarze. Stworzony serwis zaopatrzyliśmy w kalkulator przeliczający wysokość emerytury. Narzędzie to pomoże przy dokonywaniu prostej symulacji wysokości emerytury. Serwis oferuje także wsparcie merytoryczne, tj. zawiera informacje związane z rodzajami systemów emerytalnych funkcjonujących w naszym kraju.

 

Stronę zaprojektowaliśmy tak, aby proces rejestracji był bardzo szybki i nie sprawiał kłopotu potencjalnemu użytkownikowi. Zatem aby założyć Indywidualne Konto Emerytalne (IKE), wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie, a następnie postępować zgodnie z wytycznymi, pojawiającymi się podczas kolejnych kroków rejestracji.

 

Serwis Prywatnaemerytura.pl jest częścią kampanii reklamowej prowadzonej przez BPH TFI. Strona ma działać niezależnie od głównego serwisu, w obszarze promowanych działań marketingowych.
 

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies