Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Integracja

Możliwość integracji Edito CMS z wieloma systemami funkcjonującymi w organizacjach, np. SAP, IFS, Perdix, TecDoc, Lotus, Comarch CDN, SharePoint Server, Logito i in.

Wdrożenia Edito CMS

Realizacje według klientów:

Aktualności

Nowa strona internetowa Grupy Indykpol

data: 27-11-2017
Odświeżona strona zawierająca przyjazny interfejs i klarowny podział treści jest efektem współpracy firmy Indykpol z Ideo. więcej

Black Red White ułatwia zakupy internetowe

data: 14-11-2017
BRW jest liderem na krajowym rynku meblarskim i systematycznie wprowadza nowe funkcjonalności na swojej stronie internetowej. Autorem nowych udogodnień jest Agencja Interaktywna Ideo. więcej

Portale informacyjne i społecznościowe

 

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
Projekt i realizacja serwisu www

Opis:

Wdrożyliśmy odświeżony portal informacyjny dla Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Celem przewodnim projektu było stworzenie przejrzystego serwisu informacyjnego, dlatego też najważniejszymi treściami w serwisie stały się aktualności, które dla zwiększenia czytelności podzielone zostały na grupy tematyczne. Odświeżyliśmy również BIP Ministerstwa, który dopasowany został graficznie do serwisu głównego.

 

Część serwisu poświęcona jest polskiej prezydencji w UE oraz wszelkim tematom z nią związanym. Ta część serwisu stanowi niejako oddzielny podserwis informacyjny.

Dla przedstawicieli mediów powstał dedykowany dział „Dla mediów”. Dziennikarze i redaktorzy znaleźć mogą tam najważniejsze informacje, które pomóc mogą w ich codziennej pracy redakcyjnej, a w rozbudowanej galerii znajdą materiał fotograficzny w wysokiej rozdzielczości, który pomoże zobrazować tworzone przez nich treści. Umieszczane są tutaj na bieżąco wszelkie sprostowania i wyjaśnienia do artykułów pojawiających się w mediach.

 

Łatwa i szybka aktualizacja serwisu internetowego Ministerstawa była jednym z priorytetów, dlatego też serwis wdrożyliśmy wykorzystując autorski system zarządzania treścią Edito CMS. Rozbudowany system uprawnień dla redaktorów pozwolił na sprawne podział prac związanych z aktualizacją serwisu pomiędzy odpowiednich pracowników Ministerstwa. W ramach wdrożenia przeprowadziliśmy migrację danych z dotychczasowego serwisu internetowego Ministerstwa. Znaczne ilości danych zostały przeniesione i dostosowane do obecnej struktury serwisu.


Serwisu powstał we współpracy z Fundacją Widzialni, dzięki czemu dostosowany jest do potrzeb osób niedowidzących.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies