Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Integracja

Możliwość integracji Edito CMS z wieloma systemami funkcjonującymi w organizacjach, np. SAP, IFS, Perdix, TecDoc, Lotus, Comarch CDN, SharePoint Server, Logito i in.

Wdrożenia Edito CMS

Realizacje według klientów:

Aktualności

Portal informacyjny Prawo.pl

data: 07-11-2018
Rozbudowany vortal informacyjny, który dostarcza bieżące informacje związane z tematyką prawa. więcej

Platforma e-commerce grupy Max Elektro

data: 07-11-2018
Rozbudowana platforma e-commerce (B2C + B2B) podnosi efektywność zarządzania sprzedażą w sieci kilkuset należących do grupy e-sklepów. więcej

Portale informacyjne i społecznościowe

 

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Projekt i realizacja serwisu www

Opis:

Projekt serwisu przygotowany został w oparciu o nowy system identyfikacji wizualnej dostarczony przez KRRiT. Tym samym serwis informacyjny stanowi pierwszy element całościowej identyfikacji wizualnej Krajowej Rady.

 

W odpowiedzi na oczekiwania klienta, treści w serwisie podzielone zostały na kilka głównych działów tematycznych dopasowanych do potrzeb różnych grup odbiorców, dla których strona internetowa coraz częściej stanowi pierwszy kontakt z urzędem.


Dział przeznaczony dla abonentów i konsumentów zawiera wszelkie informacje, które zainteresują tą grupę użytkowników. Umieszczono w nim słownik specjalistycznych terminów związanych z tematem radiofonii i telewizji. Znalazł się w nim również dział „Nowe technologie”, w którym publikowane są informacje na tematy związane z cyfryzacją mediów. W celu ułatwienia kontaktu z KRRiT serwis rozszerzono o formularze, dzięki którym można zadać dowolne pytanie czy złożyć skargę dotyczącą audycji.


Dział dla nadawców i operatorów zawiera informacje o koncesjach, regulacjach prawnych czy zmianach w prawie. Umieszczono w nim także kalendarium, na bieżąco aktualizowane o wchodzące w życie rozporządzenia.


Dział dla mediów i analityków zawiera między innymi komunikaty prasowe, publikacje Rady i jej Biura, a także informacje dotyczące konferencji.


Poza przejrzystością i dopasowaniem do różnych grup odbiorców istotnym elementem wdrożenia była dostosowanie serwisu także dla osób rzadko korzystających z internetu. Nowa strona KRRiT została zaprojektowana również z myślą o niepełnosprawnych. Zwiększony kontrast, możliwość powiększania tekstu oraz dział "Media bez barier" to tylko część z udogodnień wdrożonych z myślą o tych użytkownikach.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies