Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Integracja

Możliwość integracji Edito CMS z wieloma systemami funkcjonującymi w organizacjach, np. SAP, IFS, Perdix, TecDoc, Lotus, Comarch CDN, SharePoint Server, Logito i in.

Wdrożenia Edito CMS

Realizacje według klientów:

Aktualności

Nowa strona internetowa Grupy Indykpol

data: 27-11-2017
Odświeżona strona zawierająca przyjazny interfejs i klarowny podział treści jest efektem współpracy firmy Indykpol z Ideo. więcej

Black Red White ułatwia zakupy internetowe

data: 14-11-2017
BRW jest liderem na krajowym rynku meblarskim i systematycznie wprowadza nowe funkcjonalności na swojej stronie internetowej. Autorem nowych udogodnień jest Agencja Interaktywna Ideo. więcej

Portale informacyjne i społecznościowe

 

Meeting Planner Sp. z o.o.

Meeting Planner Sp. z o.o.
Meeting Planner Sp. z o.o.
Meeting Planner Sp. z o.o.
Meeting Planner Sp. z o.o.
Meeting Planner Sp. z o.o.
Projekt i realizacja serwisu internetowego

Opis:

MeetingPlanner.pl jest innowacyjnym portalem, który adresowany jest do przedstawicieli tzw. MICE, czyli branży spotkań. Narzędzia dostępne w portalu wspomagają m.in. sprzedaż grupowych miejsc hotelowych i pakietów konferencyjnych.

 

Rozbudowane profile użytkowników zostały skonstruowane w taki sposób, by informacje prezentowane użytkownikom zawężane były do najbardziej wartościowych i dopasowanych do branży, w jakiej pracują.


Giełda ofert posiada podział ofert na: pakiety specjalne, last minute, first minute, anulowane rezerwacje i inne. Dzięki takim udogodnieniom MeetingPlanner.pl stanowi ważne narzędzie dla osób zajmujących się organizacją wydarzeń, ale także dla przedstawicieli Miejsc i Obiektów. Portal jest także platformą wymiany opinii oraz komunikacji dla osób zainteresowanych tematyką organizacji eventów.


Na portal składają się katalogi firm i ofert, które dzięki systemom zarządzania parametrami pozwalają na intuicyjne ich przeszukiwanie. Dodatkowe połączenie z zaawansowanymi profilami użytkowników pozwala na jeszcze lepsze dopasowywanie ofert do potrzeb użytkowników portalu. Użytkownik znajdzie tutaj także aktualizowane na bieżąco kalendarium wydarzeń, oraz bazę usługodawców, dzięki którym możliwe będzie kompleksowe zorganizowanie najbardziej nawet złożonego logistycznie wydarzenia.
 

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies