Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Suport techniczny

Po zakończeniu realizacji zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Wdrożenia Edito CMS

Realizacje według klientów:

Aktualności

Nowa strona internetowa Grupy Indykpol

data: 27-11-2017
Odświeżona strona zawierająca przyjazny interfejs i klarowny podział treści jest efektem współpracy firmy Indykpol z Ideo. więcej

Black Red White ułatwia zakupy internetowe

data: 14-11-2017
BRW jest liderem na krajowym rynku meblarskim i systematycznie wprowadza nowe funkcjonalności na swojej stronie internetowej. Autorem nowych udogodnień jest Agencja Interaktywna Ideo. więcej

Portale informacyjne i społecznościowe

 

Pięknieje Sp. z o.o.

Pięknieje Sp. z o.o.
Pięknieje Sp. z o.o.
Pięknieje Sp. z o.o.
Pięknieje Sp. z o.o.
Pięknieje Sp. z o.o.
Wdrożenie serwisu oraz otrzymanej grafiki.

Opis:

Witryna posiada liczne rozwiązania Web 2.0., oraz jest kierowana do osób chętnych zasięgnąć profesjonalnych porad eksportów z dziedziny fryzjerstwa i wizażu.

 

Serwis posiada różnego rodzaju bazy danych, takie jak m.in. baza gabinetów urody, salonów fryzjerskich oraz porad ekspertów.

 

Ponadto w serwisie znajdziemy takie rozwiązania jak: poczta wewnętrzna, personalizacja strony głównej, możliwość zakładania własnych galerii zdjęć, dostęp do klubu z możliwością korzystania z porad wizażystki oraz zadawania pytań ekspertom. Co więcej witryne zintegrowano ze sklepem www.marketurody.pl.

 

W portalu wprowadzono system lojalnościowy oparty na gromadzeniu punktów, wymienialnych na nagrody bądź dostęp do niestandardowych części serwisu.

 

Na uwagę zasługuje także możliwość dokonania symulacji fryzur. Jest to możliwe dzięki zaimplementowanej przez Ideo aplikacji flaszowej. Dodatkowo z serwisem zintegrowano aplikację Taaz, pozwalającą na testowanie kosmetyków na dostępnych zdjęciach.


 

 

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies