Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Wiarygodność

Ponad 400 wdrożeń dla firm, korporacji i organizacji. Bazując na tym doświadczeniu stale rozwijamy i optymalizujemy nasz system.

Wdrożenia Edito CMS

Realizacje według klientów:

Aktualności

Nowa strona internetowa Grupy Indykpol

data: 27-11-2017
Odświeżona strona zawierająca przyjazny interfejs i klarowny podział treści jest efektem współpracy firmy Indykpol z Ideo. więcej

Black Red White ułatwia zakupy internetowe

data: 14-11-2017
BRW jest liderem na krajowym rynku meblarskim i systematycznie wprowadza nowe funkcjonalności na swojej stronie internetowej. Autorem nowych udogodnień jest Agencja Interaktywna Ideo. więcej

Portale informacyjne i społecznościowe

 

Wydawnictwo WAM

Wydawnictwo WAM
Wydawnictwo WAM
Wydawnictwo WAM
Wydawnictwo WAM
Wydawnictwo WAM
Projekt i realizacja serwisu internetowego

Opis:

Serwis Deon.pl stanowi witrynę społecznościowo-informacyjną, redagowaną przez Towarzystwo Jezusowe (Jezuitów).


Zastosowanie licznych rozwiązań Web 2.0 pozwala użytkownikom brać udział w budowie portalu. W serwisie znaleźć można ważne aktualne informacje związane z wydarzeniami w Polsce i w życiu Kościoła.


Każdy z użytkowników od momentu założenia swojego profilu ma możliwość personalizowania witryny poprzez pisanie artykułów, dodawanie galerii zdjęć, komentarzy, a ponadto uczestniczenie w dyskusjach grup tematycznych. Może również wyszukiwać i zapraszać znajomych.
Moduł posiadający artykuły powiązano z innymi, co pozwala na podłączenie każdego z nich do danej galerii, tekstu, sondy czy pliku wideo.
Osoby zalogowane mają także możliwość zarządzania bloczkami na stronie.


Serwis pozwala zbierać punkty przydzielane za przejawiane formy aktywności (jak na przykład przesłanie newsa, zarejestrowanie się czy zaproszenie znajomego). Osoby najbardziej aktywne zostaną później nagrodzone zniżkami w sklepie internetowym.

 

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies