Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Integracja

Możliwość integracji Edito CMS z wieloma systemami funkcjonującymi w organizacjach, np. SAP, IFS, Perdix, TecDoc, Lotus, Comarch CDN, SharePoint Server, Logito i in.

Wdrożenia Edito CMS

Realizacje według klientów:

Aktualności

Portal informacyjny Prawo.pl

data: 07-11-2018
Rozbudowany vortal informacyjny, który dostarcza bieżące informacje związane z tematyką prawa. więcej

Platforma e-commerce grupy Max Elektro

data: 07-11-2018
Rozbudowana platforma e-commerce (B2C + B2B) podnosi efektywność zarządzania sprzedażą w sieci kilkuset należących do grupy e-sklepów. więcej

Portale informacyjne i społecznościowe

 

SportLive24 S.A.

SportLive24 S.A.
SportLive24 S.A.
SportLive24 S.A.
SportLive24 S.A.
SportLive24 S.A.
Projekt i realizacja, wdrożenie Edito CMS

Opis:

Futbolnews.pl to witryna poświęcona wyłącznie piłce nożnej. To serwis dla pierwszego w kraju dziennika o tej tematyce. Wdrożenie posiada zbiór aktualnych informacji dotyczących zarówno polskiej jak i zagranicznej piłki nożnej.


Na stronie możemy zobaczyć nie tylko bieżący numer dziennika, lecz także jego archiwum. Interesujące rozwiązanie stanowi opcja wyboru regionu wyświetlanych wiadomości. Serwis prezentuje również tabele obejmujące 49 lig z całego świata oraz aktualne wyniki. W bloku Przegląd portali dostępne są informacje w formie zajawek, które dodali dziennikarze portali partnerskich, używając bezpośrednio panelu Edito CMS.


Użytkownicy zarejestrowani w portalu mogą dodawać własne teksty. W serwisie prowadzone są blogi – zarówno przez osoby związane z futbolem zawodowo, jak i przez samych czytelników. Do serwisu wdrożono galerie zdjęć i video. Używając formularza zamieszczonego na stronie www, czytelnicy mogą także przesłać plik foto lub video.
 

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies