Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Intuicyjność

Łatwy w obsłudze panel administracyjny Edito CMS umożliwia sprawną aktualizację zawartości serwisu przez uprawnionych redaktorów.

Wdrożenia Edito CMS

Realizacje według klientów:

Aktualności

Portal informacyjny Prawo.pl

data: 07-11-2018
Rozbudowany vortal informacyjny, który dostarcza bieżące informacje związane z tematyką prawa. więcej

Platforma e-commerce grupy Max Elektro

data: 07-11-2018
Rozbudowana platforma e-commerce (B2C + B2B) podnosi efektywność zarządzania sprzedażą w sieci kilkuset należących do grupy e-sklepów. więcej

E-commerce

 

ARKUS & ROMET Group Sp. z o.o.

ARKUS & ROMET Group Sp. z o.o.
ARKUS & ROMET Group Sp. z o.o.
ARKUS & ROMET Group Sp. z o.o.
ARKUS & ROMET Group Sp. z o.o.
sklep.romet.pl
ARKUS & ROMET Group Sp. z o.o.
Kreacja graficzna, wdrożenie Edito CMS

Opis:

Na zlecenie Klienta zaprojektowaliśmy sklep internetowy, który stanowi uzupełnienie oferty firmy Arkus & Romet Group online w oparciu o autorski system Edito CMS. W serwisie zostały zaimplementowane następujące funkcjonalności: katalog produktów, system e-commerce zintegrowany z systemem magazynowym, płatności elektroniczne (integracja z PolCard), system ratalny (integracja z Żagiel), moduł promocji i nowości, zaawansowana wyszukiwarka produktów. Dodatkowe moduły to nowoczesna mapa interaktywna, ankiety, system bannerowy. Tworzona w sklepie oferta produktowa zintegrowana jest również z trzema innymi serwisami firmy, przy czym zarządzana jest z poziomu jednego panelu administracyjnego.

 

Dla Arkus & Romet Group wdrożyliśmy moduł „obsługi zamówień”. Jest to rozwiązanie usprawniające wszelkie procesy zakupowe firmy oraz obieg składania zamówień prze sklepy i hurtownie, który w sprawny sposób umożliwia przepływ informacji w obie strony. System B2B bezpośrednio połączony jest ze stanami magazynowymi firmy i systemem księgowym dzięki czemu pozwala na pracę w trybie rzeczywistym.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies