Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Bezpieczeństwo

Stale monitorujemy zagrożenia, na jakie narażone są realizowane i hostowane przez nas witryny internetowe oraz szybko reagujemy na ewentualne ataki.

Wdrożenia Edito CMS

Realizacje według klientów:

Aktualności

Platforma e-commerce grupy Max Elektro

data: 07-11-2018
Rozbudowana platforma e-commerce (B2C + B2B) podnosi efektywność zarządzania sprzedażą w sieci kilkuset należących do grupy e-sklepów. więcej

Portal informacyjny Prawo.pl dla Wolters Kluwer

data: 02-10-2018
Rozbudowany portal o tematyce prawniczy, który na bieżąco dostarcza aktualne informacje branżowe. więcej

Dedykowane aplikacje internetowe

 

E.Wedel

E.Wedel
E.Wedel
E.Wedel
E.Wedel
Program lojalnościowy „Punktuj z Wedlem”
E.Wedel
Projekt i wdrożenie programu lojalnościowego.

Opis:

Wedel to lider na rynku wyrobów czekoladowych. Popularność zyskał przede wszystkim dzięki bogatej ofercie czekolad, batonów oraz czekoladek. Klientom serwuje słodkości w każdej postaci w swoich firmowych pijalniach czekolady.

 

Ideo przygotowało i wdrożyło program lojalnościowy dla marki Wedel zorganizowany pod hasłem „Punktuj z Wedlem”. Program dedykowany został grupie sprzedawców, a jego idea polegała na zdobywaniu punktów, które należało wymieniać na nagrody spośród puli prawie 1000 nagród, wśród nich główną był bon w wysokości 2000 zł na wykorzystanie z biurach podróży.

 

Uczestnictwo w konkursie należało zacząć od założenia konta na specjalnie powstałej stronie internetowej leading page. Dzięki uzyskaniu hasła i loginu możliwa była całodobowa kontrola ilości punktów oraz podgląd i zamawianie nagród pogrupowanych w kategorie. Ciekawym sposobem na wykorzystanie swoich punktów była możliwość przekazania ich na cele charytatywne.

 

Witryna zbudowana została na platformie Motivation Direct, specjalizującej się we wdrażaniu skutecznych rozwiązań w zakresie programów lojalnościowych. Konto daje możliwość uzupełnienia swoich danych kontaktowych oraz ich edycji na które mają zostać przesłane nagrody. Ideo nie tylko zajęło się stworzeniem strony internetowej, ale zajęło się całościowo prowadzoną kampanią lojalnościową ze strony zarówno technologicznej jak i merytorycznej.
 

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies