Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Bezpieczeństwo

Stale monitorujemy zagrożenia, na jakie narażone są realizowane i hostowane przez nas witryny internetowe oraz szybko reagujemy na ewentualne ataki.

Wdrożenia Edito CMS

Realizacje według klientów:

Aktualności

Platforma e-commerce grupy Max Elektro

data: 07-11-2018
Rozbudowana platforma e-commerce (B2C + B2B) podnosi efektywność zarządzania sprzedażą w sieci kilkuset należących do grupy e-sklepów. więcej

Portal informacyjny Prawo.pl dla Wolters Kluwer

data: 02-10-2018
Rozbudowany portal o tematyce prawniczy, który na bieżąco dostarcza aktualne informacje branżowe. więcej

Dedykowane aplikacje internetowe

 

Nestlé Polska S.A.

Nestlé Polska S.A.
Nestlé Polska S.A.
Nestlé Polska S.A.
Nestlé Polska S.A.
Program lojalnościowy „Wygraj z duszkiem”
Nestlé Polska S.A.
Projekt i wdrożenie aplikacji, obsługa promocji

Opis:

Nestlé jest dziś największym na świecie producentem żywności. Oferuje mleko modyfikowane, kaszki, kleiki oraz wiele innych produktów dla dzieci.
 

Aby docenić najbardziej lojalnych konsumentów marki mleka Nestlé Junior zorganizowaliśmy program lojalnościowy „Wygraj z duszkiem”. Konsumenci rejestrując się w serwisie i deklarując posiadane przez siebie kody kreskowe z opakowań mlek, oraz polecając promocję znajomym zdobywają punkty, które później mogą być wymienione na nagrody.
 

Chcąc uczynić promocję jeszcze bardziej atrakcyjną – zaoferowaliśmy, jako nagrody, karty podarunkowe uprawniające do zakupów w sklepach Baby Collection. Dzięki nim każdy otrzyma dokładnie taką nagrodę jaką chce.

 

Wdrożenie oparte jest o moduł zarządzania programem lojalnościowym. Zgodnie z zasadami Web 2.0 internauta samodzielnie może w nim założyć konto, zgłaszać posiadane przez siebie kody kreskowe, a także polecać udział w promocji znajomym, za co otrzymuje dodatkowe punkty. Moduł podpowiada nam, ile mamy punktów i eksponuje nagrody, które możemy już zamówić.
 

Raz w tygodniu moduł generuje zbiorcze zestawienia zamówionych nagród, które są przekazywane odpowiednim dostawcom. Aby spełnić wymagania GIODO oraz ułatwić późniejsze zarządzanie uczestnikami promocji i zamówieniami moduł wyposażony jest w pełne logowanie zdarzeń w systemie, a także wszelkiego rodzaju zestawienia pozwalające śledzić aktywność uczestników promocji.
 

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies