Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Intuicyjność

Łatwy w obsłudze panel administracyjny Edito CMS umożliwia sprawną aktualizację zawartości serwisu przez uprawnionych redaktorów.

Producent

Aktualności

Nowa strona internetowa Grupy Indykpol

data: 27-11-2017
Odświeżona strona zawierająca przyjazny interfejs i klarowny podział treści jest efektem współpracy firmy Indykpol z Ideo. więcej

Black Red White ułatwia zakupy internetowe

data: 14-11-2017
BRW jest liderem na krajowym rynku meblarskim i systematycznie wprowadza nowe funkcjonalności na swojej stronie internetowej. Autorem nowych udogodnień jest Agencja Interaktywna Ideo. więcej

Aktualności Edito CMS

Uruchomiliśmy serwis Prezydent.pl

10-11-2009

Witryna internetowa www.prezydent.pl uruchomiona została w nowej szacie graficznej, opierając się na systemie zarządzania treścią Edito CMS.

Pierwotnie serwis działał w wersji beta, a jego inaugurację wyprzedziło rozesłanie informacji do polskich blogerów, których poproszono o komentarze związane z nowym serwisem.

Projekt dostosowano do oczekiwań internautów, by służył za platformę wymiany pomiędzy Kancelarią Prezydenta, a obywatelami. W tym celu zaimplementowano takie funkcjonalności jak: blog, debaty z udziałem internautów czy możliwość zdawania pytań prezydentowi drogą mailową.

Istotną część serwisu poświęcono mediom, gdzie znaleźć można materiały dostępne wyłącznie dla dziennikarzy zarejestrowanych w serwisie. Ponadto do dyspozycji istnieje również moduł akredytacji dziennikarzy, co zastępuje zwykłą konieczność zapisywania się na istotne wydarzenia.

Również najmłodsi obywatele znajdą w serwisie coś dla siebie, a mianowicie gry, zabawy oraz konkursy.
 

 

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies