Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Elastyczność

Wszystkie moduły systemu Edito CMS możemy dostosować funkcjonalnie do wymagań klienta.

Producent

Aktualności

Portal informacyjny Prawo.pl

data: 07-11-2018
Rozbudowany vortal informacyjny, który dostarcza bieżące informacje związane z tematyką prawa. więcej

Platforma e-commerce grupy Max Elektro

data: 07-11-2018
Rozbudowana platforma e-commerce (B2C + B2B) podnosi efektywność zarządzania sprzedażą w sieci kilkuset należących do grupy e-sklepów. więcej

Aktualności Edito CMS

Portal informacyjny Prawo.pl

07-11-2018

Wolters Kluwer jest liderem w obszarze usług wydawniczych, informacyjnych oraz projektowych, które kieruje do specjalistów m.in. branży prawniczej i administracyjnej. Zasięgiem obejmuje 40 krajów, w których zatrudnia 19 tys. osób. W ostatnim czasie dla Klienta wdrożyliśmy nowy, rozbudowany vortal informacyjny Prawo.pl.

 

 

Serwis zrealizowaliśmy w oparciu o Edito CMS. W bardzo krótkim czasie uplasował się w czołówce portali branży prawniczej. Projekt strony został dostosowany do wymagaństandardu RWD co ułatwia przeglądanie go na urządzeniach mobilnych. Byliśmy odpowiedzialni także za przeniesienie treści z kilkunastu posiadanych przez Klienta serwisów tematycznych, zachowanie posiadanego przez nie potencjału SEO i sprawne przeniesienie ruchu na nowy portal.

 

Projekt prawo.pl był kolejnym elementem długofalowej współpracy z Wolters Kluwer. Zrealizowaliśmy do tej pory mędzy innymi usługi w obszarze projektowania, przeprowadziliśmy liczne wdrożania, jak i zajmujemy się pozycjonowaniem wybranych serwisów Klienta. Zapraszamy do zapoznania się z projektami zrealizowanymi do tej pory.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies