Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Integracja

Możliwość integracji Edito CMS z wieloma systemami funkcjonującymi w organizacjach, np. SAP, IFS, Perdix, TecDoc, Lotus, Comarch CDN, SharePoint Server, Logito i in.

Producent

Aktualności

Nowa strona internetowa Grupy Indykpol

data: 27-11-2017
Odświeżona strona zawierająca przyjazny interfejs i klarowny podział treści jest efektem współpracy firmy Indykpol z Ideo. więcej

Black Red White ułatwia zakupy internetowe

data: 14-11-2017
BRW jest liderem na krajowym rynku meblarskim i systematycznie wprowadza nowe funkcjonalności na swojej stronie internetowej. Autorem nowych udogodnień jest Agencja Interaktywna Ideo. więcej

Aktualności Edito CMS

Wdrażamy portal dla PAP

16-11-2015

Polska Agencja Prasowa to kilkanaście zespołów redakcyjnych. Każdego dnia powstaje ponad tysiąc publikacji i materiałów medialnych. Za sprawną dystrybucję treści odpowiada między innymi portal informacyjny pap.pl. By podnieść dostępność i użyteczność portalu podjęta została decyzja o jego przebudowie.

 

Głównym celem było podniesienie intuicyjności i maksymalne uproszczenie obsługi portalu. Równie istotna była automatyzacja publikacji wiadomości z różnych źródeł i uproszenie sposobu ich edycji.

 

Trzonem działalności instytucji są najnowsze informacje. Dla każdej publikacji system automatycznie generuje powiązane z nią metatagi. Co istotne - dzięki zastosowaniu mechanizmów RWD portal jest dostępny, z zachowaniem pełnej funkcjonalności na urządzeniach mobilnych.

 

"Naszym celem nie jest w żadnym wypadku wyścig z portalami informacyjnymi, którzy są naszymi klientami. Dlatego na stronie internetowej PAP kluczowy będzie wybór - tak, by użytkownik wchodząc, zobaczył, co danego dnia było tematem numer 1. Ale przede wszystkim chcemy pokazać, że serwisy PAP to już nie tylko tekst. W zakresie digital media chcemy dorównać naszym partnerom" - deklaruje prezes PAP Lidia Sobańska.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies