Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Konsulting

Zapewniamy wsparcie koncepcyjne i marketingowe przed realizacją projektu, jak i podczas prac. Pomagamy również w zaplanowaniu dalszego rozwoju projektu.

Producent

Aktualności

Nowa strona internetowa Grupy Indykpol

data: 27-11-2017
Odświeżona strona zawierająca przyjazny interfejs i klarowny podział treści jest efektem współpracy firmy Indykpol z Ideo. więcej

Black Red White ułatwia zakupy internetowe

data: 14-11-2017
BRW jest liderem na krajowym rynku meblarskim i systematycznie wprowadza nowe funkcjonalności na swojej stronie internetowej. Autorem nowych udogodnień jest Agencja Interaktywna Ideo. więcej

Aktualności Edito CMS

BRW najlepszy w swojej kategorii

27-01-2016

Webstarfestival od 11 lat wyróżnia najlepsze strony internetowe. Tym razem za najlepszy w kategorii „Dom i Ogród” uznano serwis BRW.com.pl. To kolejna nagroda, jaką Black Red White w ostatnim czasie otrzymuje za wdroony przez nas sklep internetowy.

 

Jury składa się z najwybitniejszych przedstawicieli branży interactive. Kierują się kryteriami takimi jak zawartość, funkcjonalność, wygląd graficzny, struktura i nawigacja, innowacyjność, prezencja wizerunkowa oraz cele, dla których serwis został stworzony. Oceny te poddawane są weryfikacji firmy audytorskiej KPMG.

 

BRW.com.pl łączy w sobie charakter wizerunkowy i sprzedażowy. Zadaniem strony jest atrakcyjna prezentacja produktów oraz inspiracja w dobraniu dodatków odpowiednich dla każdego wnętrza. Połączenie wysokiej jakości zdjęć z bogatą bazą inspiracji pomaga w podjęciu decyzji nawet najbardziej wymagającym klientom. Co istotne – serwis zapewnia pełną funkcjonalność także dla użytkowników urządzeń mobilnych. Za realizację i stałą rozbudowę serwisu odpowiada agencja interaktywna Ideo, która wdrożyła serwis w oparciu o platformę Edito.

 

Od chwili podjęcia decyzji, by mocniej zaznaczyć obecność w internecie, Black Red White inwestuje w liczne działania budujące pozycję marki w tym medium. Dzięki tak przyjętej strategii działania kanał e-commerce jest stale rosnącym źródłem przychodów Grupy. Nie bez znaczenia jest tu wysoka jakość serwisu internetowego brw.com.pl, który tworzymy i rozwijamy we współpracy ze specjalistami z Ideo. Ich aktywne i pełne pomysłów podejście pozwala wspólnie budować nasz wizerunek w sieci.” – podsumowuje Magdalena Grzegorczyk Menedżer ds. E-Commerce w Black Red White.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies