Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Integracja

Możliwość integracji Edito CMS z wieloma systemami funkcjonującymi w organizacjach, np. SAP, IFS, Perdix, TecDoc, Lotus, Comarch CDN, SharePoint Server, Logito i in.

Producent

Aktualności

BRW najlepszy w swojej kategorii

data: 27-01-2016
W tegorocznej edycji Webstarfestival serwis BRW.com.pl został uznany za najlepszy w kategorii „Dom i Ogród”. więcej

Wdrażamy portal dla PAP

data: 16-11-2015
Przebudowaliśmy portal informacyjny www.pap.pl, by zapewnić lepszy dostęp do publikowanych w nim informacji. więcej

Aktualności Edito CMS

B2B i 8.2 - ostatnia szansa na dotację

02-01-2014

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła ostatni (w perspektywie finansowej 2007-2013) nabór wniosków w ramach działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Działanie 8.2 ma na celu wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.

 

Ideą przewodnią Działania 8.2 jest wdrażanie w firmach najnowocześniejszych technologii informatyczno-komunikacyjnych (ICT), umożliwiających podejmowanie współpracy z bardziej zaawansowanymi technologicznie firmami lub skuteczniejsze konkurowanie z przedsiębiorstwami opierającymi swój biznes na tego rodzaju technologiach, zarówno na terenie Polski jak i za granicą. Działanie 8.2 pozwala na uzyskanie dotacji do 70% wartości realizowanego projektu o wartości maksymalnej do 50 mln Euro.

 

Dofinansowanie w ramach Działania 8.2 PO IG mogą uzyskać mikroprzedsiębiorcy, mali lub średni przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą i posiadający siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a w przypadku przedsiębiorcy będącego osobą fizyczną – miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, dokonujący inwestycji, którzy zobowiążą się, że w wyniku realizacji projektu będą współpracować z co najmniej dwoma innymi przedsiębiorcami, w oparciu o wdrożone rozwiązania elektroniczne.

 

Pomagamy w przygotowywaniu od strony merytorycznej i technicznej wniosku o dofinansowanie, a także we wdrożeniu i rozliczeniu projektu. Jeśli chcesz przesłać zapytanie ofertowe lub zapytać o możliwość współpracy z nami - napisz na adres: zapytanie-//-ideo.pl

 

Dotychczas zrealizowaliśmy wiele dedykowanych aplikacji internetowych, tworzonych w oparciu o indywidualne potrzeby klientów. Zapraszamy do zapoznania się z nimi – być może to podsunie Państwu pomysł na własną platformę, która usprawni funkcjonowanie Państwa firmy.

 

Zobacz więcej na temat dotacji Unijnych z działań 8.1 i 8.2

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies