Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Intuicyjność

Łatwy w obsłudze panel administracyjny Edito CMS umożliwia sprawną aktualizację zawartości serwisu przez uprawnionych redaktorów.

Producent

Aktualności

Nowa strona internetowa Grupy Indykpol

data: 27-11-2017
Odświeżona strona zawierająca przyjazny interfejs i klarowny podział treści jest efektem współpracy firmy Indykpol z Ideo. więcej

Black Red White ułatwia zakupy internetowe

data: 14-11-2017
BRW jest liderem na krajowym rynku meblarskim i systematycznie wprowadza nowe funkcjonalności na swojej stronie internetowej. Autorem nowych udogodnień jest Agencja Interaktywna Ideo. więcej

Aktualności Edito CMS

Nowy serwis www dla Kancelarii Senatu RP

05-03-2012

Kolejne wygrane przetargi pozwoliły na poszerzenie grona naszych zadowolonych klientów między innymi o Kancelarię Senatu RP, dla której przygotowaliśmy nowy serwis www.

 

Serwis www.senat.gov.pl zaprojektowany na zlecenie Kancelarii Senatu RP jest głównym źródłem informacji zarówno na temat Senatu jak i wydarzeń, w które jest zaangażowany. W ramach współpracy powstał między innymi nowy projekt graficzny, który wdrożony został w oparciu o system zarządzania treścią Edito CMS. Serwis utrzymywany jest na serwerach zarządzanych przez Ideo.

 

Serwis wykorzystuje silnik Edito CMS w wersji PHP, rozszerzony o liczne rozwiązania dedykowane, które czynią z niego przyjazne narzędzie informatyczne usprawniające codzienną pracę wewnętrzną Kancelarii Senatu RP i Działu Stenogramów.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Ideo. Łatwy i szybki w obsłudze system zarządzania treścią, przygotowane specjalnie na nasze potrzeby funkcjonalności, dobrze zaprojektowana strona - pozwalają na atrakcyjną, przejrzystą i nowoczesną prezentację aktywności Senatu.” - podsumowuje Andrzej Andruszkiewicz z Kancelarii Senatu RP.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies