Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Intuicyjność

Łatwy w obsłudze panel administracyjny Edito CMS umożliwia sprawną aktualizację zawartości serwisu przez uprawnionych redaktorów.

Producent

Aktualności

BRW najlepszy w swojej kategorii

data: 27-01-2016
W tegorocznej edycji Webstarfestival serwis BRW.com.pl został uznany za najlepszy w kategorii „Dom i Ogród”. więcej

Wdrażamy portal dla PAP

data: 16-11-2015
Przebudowaliśmy portal informacyjny www.pap.pl, by zapewnić lepszy dostęp do publikowanych w nim informacji. więcej

Aktualności Edito CMS

Ideo wśród najlepszych w Europie

20-10-2011

17 października w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Znaleźliśmy się w pierwszej dziesiątce najszybciej rozwijających się innowacyjnych firm technologicznych w Europie Środkowej.

 

Od 1995 roku priorytetem Deloitte Technology Fast 50 Central Europe jest promowanie innowacyjnych przedsiębiorstw na forum globalnym w obszarze branży TMT (Technologii, Mediów oraz Telekomunikacji). W zestawieniu tym o najwyższe pozycje walczą firmy z 10 krajów Europy Środkowej. Ideo Sp. z o.o. zostało sklasyfikowane w pierwszej dziesiątce tego rankingu.

 

Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tym niewątpliwym wyróżnieniem. Jest ono dla nas tym bardziej cenne, że pochodzi od powszechnie uznawanego specjalisty jakim jest Deloitte . Ranking potwierdza dynamikę naszego rozwoju, którą osiągamy dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów i usług oraz ciężkiej pracy. Nie byłoby to możliwe gdyby nie zgrany, zaangażowany zespół oraz darzący nas zaufaniem klienci.” mówi Arkadiusz Michno, prezes zarządu Ideo Sp. z o.o.

 

Spełnienie wymagań bieżącej edycji Deloitte Technology Fast 50 zagwarantowało nam miejsce w prestiżowej dziesiątce z wszystkich wyróżnionych firm. Znalezienie się w rankingu gwarantuje jednocześnie automatyczną nominację do globalnego rankingu „Technology Fast 500 EMEA”, w którym o tytuł najlepszych konkuruje ze sobą aż 500 firm z Europy oraz Bliskiego Wschodu i Afryki.

 

Pełen ranking oraz zestawienie na stronie Deloitte

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies