Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Konsulting

Zapewniamy wsparcie koncepcyjne i marketingowe przed realizacją projektu, jak i podczas prac. Pomagamy również w zaplanowaniu dalszego rozwoju projektu.

Producent

Aktualności

Nowa strona internetowa Grupy Indykpol

data: 27-11-2017
Odświeżona strona zawierająca przyjazny interfejs i klarowny podział treści jest efektem współpracy firmy Indykpol z Ideo. więcej

Black Red White ułatwia zakupy internetowe

data: 14-11-2017
BRW jest liderem na krajowym rynku meblarskim i systematycznie wprowadza nowe funkcjonalności na swojej stronie internetowej. Autorem nowych udogodnień jest Agencja Interaktywna Ideo. więcej

Aktualności Edito CMS

Program lojalnościowy dla E.Wedel

12-10-2010

Liderem w branży wyrobów czekoladowych jest firma Wedel, dla której Ideo zarówno przygotowało jak i wdrożyło program lojalnościowy pod hasłem „Punktuj z Wedlem”.

Program dedykowano grupie sprzedawców i polegał na zbieraniu punktów, które należało wymieniać na nagrody spośród puli prawie 1000 prezentów. Dodatkowa nagroda dla najlepszego sprzedawcy to bon o wartości 10 000 zł, do wykorzystania w biurach podróży.

Uczestnicy konkursu otrzymali dane do logowania na osobiste konta na specjalnie powstałej stronie internetowej. Serwis zaprojektowano tak, aby umożliwiał całodobową kontrolę ilości punktów oraz zamawianie nagród. Ciekawym możliwością wykorzystanie punktów było przekazanie ich na cele charytatywne.

Strona powstała specjalnie dla celów programu lojalnościowego została stworzona na platformie Motivation Direct. Ideo oprócz stworzenia strony, zajęło się kompleksowo prowadzoną kampanią lojalnościową.

Więcej informacji o projekcie >>

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies