Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Zespół profesjonalistów

Ponad 100-osobowy zespół specjalistów, pracujących nad wdrażaniem i rozwojem Edito CMS.

Platforma Edito CMS

Aktualności

Portal informacyjny Prawo.pl

data: 07-11-2018
Rozbudowany vortal informacyjny, który dostarcza bieżące informacje związane z tematyką prawa. więcej

Platforma e-commerce grupy Max Elektro

data: 07-11-2018
Rozbudowana platforma e-commerce (B2C + B2B) podnosi efektywność zarządzania sprzedażą w sieci kilkuset należących do grupy e-sklepów. więcej

Edito CMS: aplikacje dedykowane

Dedykowane aplikacje internetowe

Niejednokrotnie zdarza się, że zaistnieje potrzeba stworzenia systemu, który swoją złożonością, funkcjonalnością odbiega od standardowych rozwiązań. W takim przypadku oferujemy wykonanie dedykowanej aplikacji, która będzie spełniać wszystkie założenia. Prace opieramy o autorski system Edito CMS, jednakże tak go modyfikujemy, tworzymy nowe moduły, aby zapewnić oczekiwane działanie.

Dynamiczny rozwój rynku IT oraz rosnące wymagania i potrzeby klientów w obszarze e-biznesu, powodują konieczność tworzenia aplikacji dedykowanych. Firmy korzystają z wielu systemów wspomagających komunikację w biznesie, zarządzanie przedsiębiorstwem czy prowadzenie sprzedaży on-line. Dlatego pojawia się potrzeba integracji wszystkich systemów, aby zapewnić optymalne korzyści z ich wdrożenia i zminimalizować koszty obsługi.

Platforma Edito CMS, dzięki swej elastyczności i modułowej budowie, stanowi podstawę prac nad aplikacją dedykowaną. Niezmiernie ważny jest etap analizy i planowania, gdyż na tej podstawie powstanie system, który ma spełniać określoną funkcję.

Proces wdrożenia aplikacji dedykowanych można zatem podzielić na 3 najważniejsze etapy:

  • Analiza potrzeb - prace rozpoczynamy od szczegółowej analizy oczekiwań wobec systemu, a także ustalenia wszystkich kluczowych funkcjonalności. Prawidłowe określenie założeń projektu decyduje o jego sukcesie.
  • Projekt funkcjonalny - zebrane w poprzednim etapie informacje zostają poddane analizie przez zespół projektowy i nanoszone na projekt funkcjonalny, który następnie będzie stanowił podstawę do prac wdrożeniowych.
  • Wdrożenie, testy, uruchomienie - na bazie zaakceptowanego projektu funkcjonalnego, zespół wdrożeniowy realizuje projekt. Na tym etapie nie należy już zmieniać ustalonej wcześniej funkcjonalności. Po wykonaniu najważniejszych etapów, system jest poddawany testom bieżącym, natomiast po wykonaniu całości prac zawartych w specyfikacji, przeprowadzane są testy funkcjonalne, zarówno przez nasz dział kontroli jakości, jak i po stronie klienta. Gdy system zarządzania treścią jest już wolny od wad, następuje jego uruchomienie.

Wybrane wdrożenia

Dedykowana aplikacja dla AD Polska Dedykowana aplikacja dla Wardyński i Wspólnicy Dedykowana aplikacja dla Śnieżka Dedykowana aplikacja dla D-link

 

Edito dedykowane aplikacje

Zobacz również

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies