Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Intuicyjność

Łatwy w obsłudze panel administracyjny Edito CMS umożliwia sprawną aktualizację zawartości serwisu przez uprawnionych redaktorów.

Platforma Edito CMS

Aktualności

BRW najlepszy w swojej kategorii

data: 27-01-2016
W tegorocznej edycji Webstarfestival serwis BRW.com.pl został uznany za najlepszy w kategorii „Dom i Ogród”. więcej

Wdrażamy portal dla PAP

data: 16-11-2015
Przebudowaliśmy portal informacyjny www.pap.pl, by zapewnić lepszy dostęp do publikowanych w nim informacji. więcej

Platforma Edito CMS

Platforma Edito CMS

Edito CMS to już nie tylko zaawansowany system zarządzania treścią, ale platforma, na bazie której powstają zaawansowane aplikacje webowe.

Atutem platformy i aplikacji opartych o system Edito CMS jest to, iż są one ze sobą w pełni kompatybilne. Mogą współpracować tworząc jeden większy system CMS. Mogą również działać osobno, stanowiąc efektywne narzędzia do realizacji konkretnego celu.

Platforma Edito to system CMS, który charakteryzuje się modułową budową, jest systemem skalowalnym i wysoce elastycznym. Umożliwia to dostosowanie systemu do wymagań klienta i potrzeb inwestycji. System pozwala na samodzielne zarządzanie treścią i strukturą informacji w serwisie, tworzenie nowych kategorii/działów, dalszą rozbudowę serwisu, a także jego efektywne pozycjonowanie.

Co charakteryzuje Platformę Edito CMS oraz aplikacje rozwijane w jej ramach?

  • Spójny wygląd systemu administracyjnego

Używając jednej z aplikacji platformy Edito CMS nie będzie problemu z nawigacją w ramach innej. W każdym wypadku jest to ten sam, intuicyjny i przyjazny użytkownikowi panel administracyjny.

  • Skalowalność

System Edito CMS jest w pełni skalowalny i w razie potrzeby może obsługiwać małe, większe oraz bardzo duże projekty.

  • Dostosowanie do potrzeb

Aplikacje w ramach platformy Edito są tworzone tak, aby maksymalnie odpowiadały potrzebom klientów. Jeżeli wymagana jest przebudowa lub dostosowanie do wymagań klienta - takie zmiany są wdrażane.

  • Support techniczny i marketingowy

Współpraca z klientem nie kończy się jedynie na wdrożeniu. Zapewniamy support gwarancyjny i pogwarancyjny oraz wsparcie koncepcyjne i marketingowe nad rozwojem zrealizowanych projektów.

  • Szerokie możliwości integracji

Obecnie niezmiernie ważna staje się integracja - możliwość zarządzania wiedzą oraz informacją z wielu rozproszonych systemów. Dlatego istotnym czynnikiem dla wielu firm będzie również duża możliwość integracji z wieloma systemami zewnętrznymi. Nasz system CMS zintegrowaliśmy już m.in. z SAP, IFS, Perdix, TecDoc, Lotus, Comarch CDN, SharePoint Server czy Logito.

 

Obecnie rozwijamy w ramach Platformy Edito CMS następujące systemy:

 

Ponadto na bazie systemu Edito CMS budujemy dedykowane aplikacje internetowe, dostosowane do indywidualnych wymagań klienta.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies