Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Ponad 150 modułów

Lista oferowanych modułów wciąż się powiększa, nad rozwojem Edito CMS pracuje na co dzień sztab specjalistów.

Czym jest Edito CMS?

Aktualności

Nowa strona internetowa Grupy Indykpol

data: 27-11-2017
Odświeżona strona zawierająca przyjazny interfejs i klarowny podział treści jest efektem współpracy firmy Indykpol z Ideo. więcej

Black Red White ułatwia zakupy internetowe

data: 14-11-2017
BRW jest liderem na krajowym rynku meblarskim i systematycznie wprowadza nowe funkcjonalności na swojej stronie internetowej. Autorem nowych udogodnień jest Agencja Interaktywna Ideo. więcej

System Edito CMS okiem redaktora

Aplikacje w ramach Platformy Edito CMS posiadają wszelkie funkcjonalności, niezbędne redaktorom do edycji stron firmowych, intranetów, a także rozbudowanych portali informacyjnych i społecznościowych. Dzięki temu redagowanie, prowadzenie i rozbudowa serwisu jest prosta i odbywa się w intuicyjny sposób.

Dla redaktorów kluczowymi elementami decydującymi o przydatności systemu CMS są przede wszystkim: intuicyjność, łatwość obsługi oraz funkcjonalności wspierające redagowanie i rozbudowę serwisu.

Redaktorzy mają możliwość nie tylko szybkiego i prostego dodawania treści w serwisie, ale również organizacji jego struktury oraz zarządzania układem jego elementów. Wśród najważniejszych zalet Edito CMS z punktu widzenia redaktora warto wymienić:

 

 • Intuicyjny panel zarządzania
  Przy tworzeniu systemu zarządzania treścią Edito CMS postawiliśmy na intuicyjność. Zainwestowaliśmy czas i własne zasoby, by stworzyć przyjazne i intuicyjne środowisko pracy dla użytkownika. Środowisko to ma postać graficzną z ergonomicznie rozmieszczonymi elementami. Wszystkie elementy systemu staraliśmy się zaprojektować tak, by funkcjonowały i maksymalnie przypominały dobrze znane użytkownikom elementy popularnych systemów operacyjnych.
  Dodatkowo, wszystkie aplikacje w ramach platformy posiadają ten sam wygląd i funckjonalność panelu administracyjnego. Gwarantuje to szybkość uczenia się obsługi każdej z aplikacji.
 • Uprawnienia w systemie
  Możliwość nadawania uprawnień użytkownikom systemu, monitoring wprowadzanych zmian, możliwość akceptacji redagowanych treści serwisu - to tylko niektóre z możliwości zabezpieczenia się przed niewłaściwymi treściami pojawiającymi się na stronach.
 • Duża możliwości administracyjne systemu
  Oprócz standardowych funkcjonalności przeznaczonych dla redaktorów - jak edytor WYSIWYG z możliwością przełączenia w tryb kodu html - nasze aplikacje wyposażone są w szereg dodatkowych rzeczy, ułatwiających pracę redakcyjną. Wystarczy wspomnieć choćby o wewnętrznym edytorze zdjęć, playerze plików flv czy systemie dynamicznych linków wewnętrznych (zobacz funckjonalności administracyjne i dodatkowe Edito).
CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies