Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Ponad 150 modułów

Lista oferowanych modułów wciąż się powiększa, nad rozwojem Edito CMS pracuje na co dzień sztab specjalistów.

Czym jest Edito CMS?

Aktualności

Nowa strona internetowa Grupy Indykpol

data: 27-11-2017
Odświeżona strona zawierająca przyjazny interfejs i klarowny podział treści jest efektem współpracy firmy Indykpol z Ideo. więcej

Black Red White ułatwia zakupy internetowe

data: 14-11-2017
BRW jest liderem na krajowym rynku meblarskim i systematycznie wprowadza nowe funkcjonalności na swojej stronie internetowej. Autorem nowych udogodnień jest Agencja Interaktywna Ideo. więcej

Panel administracyjny Edito CMS

Wszystkie aplikacje w ramach Platformy Edito CMS posiadają jeden, zunifikowany graficznie i funkcjonalnie panel zarządzania.

Panel charakteryzuje się przede wszystkim przejrzystością oraz łatwością nawigacji i obsługi, a także wysoką funkcjonalnością, co pozwala na samodzielne zarządzanie treścią i strukturą serwisu redaktorom.

Za pomocą intuicyjnego panelu zarządzania, administracja serwisem różnego rodzaju (niewielką stroną firmową, witryną korporacyjną czy portalem informacyjnym) jest tak samo prosta i nie przysparza kłopotów nawet osobom z podstawową znajomością obsługi komputera i aplikacji biurowych.

Nasi klienci doceniają również przyjazny i czytelny wygląd panelu administracyjnego.

 

 

 

Intuicyjność obsługi była dla nas priorytetem podczas tworzenia systemu. Testy, uwagi użytkowników, doświadczenie zdobywane przy kolejnych wdrożeniach - wszystko to sprawiło, iż system od czasu stworzenia przeszedł szereg zmian. Codziennie nad jego rozbudową i udoskonaleniem pracuje kilku specjalistów.

Obecnie, z powodzeniem, sprawdza się jako narzędzie zarządzania stronami korporacyjnymi, minisite'ami, portalami czy serwisami społecznościowymi u ponad 350 klientów.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies