Nasze serwisy internetowe: Ideo | Pozycjonowanie | Usługi Hostingowe | Obieg Dokumentów | e-Learning | Facebook

Elastyczność

Wszystkie moduły systemu Edito CMS możemy dostosować funkcjonalnie do wymagań klienta.

Czym jest Edito CMS?

Aktualności

Nowa strona internetowa Grupy Indykpol

data: 27-11-2017
Odświeżona strona zawierająca przyjazny interfejs i klarowny podział treści jest efektem współpracy firmy Indykpol z Ideo. więcej

Black Red White ułatwia zakupy internetowe

data: 14-11-2017
BRW jest liderem na krajowym rynku meblarskim i systematycznie wprowadza nowe funkcjonalności na swojej stronie internetowej. Autorem nowych udogodnień jest Agencja Interaktywna Ideo. więcej

Panel administracyjny Edito CMS

Wszystkie aplikacje w ramach Platformy Edito CMS posiadają jeden, zunifikowany graficznie i funkcjonalnie panel zarządzania.

Panel charakteryzuje się przede wszystkim przejrzystością oraz łatwością nawigacji i obsługi, a także wysoką funkcjonalnością, co pozwala na samodzielne zarządzanie treścią i strukturą serwisu redaktorom.

Za pomocą intuicyjnego panelu zarządzania, administracja serwisem różnego rodzaju (niewielką stroną firmową, witryną korporacyjną czy portalem informacyjnym) jest tak samo prosta i nie przysparza kłopotów nawet osobom z podstawową znajomością obsługi komputera i aplikacji biurowych.

Nasi klienci doceniają również przyjazny i czytelny wygląd panelu administracyjnego.

 

 

 

Intuicyjność obsługi była dla nas priorytetem podczas tworzenia systemu. Testy, uwagi użytkowników, doświadczenie zdobywane przy kolejnych wdrożeniach - wszystko to sprawiło, iż system od czasu stworzenia przeszedł szereg zmian. Codziennie nad jego rozbudową i udoskonaleniem pracuje kilku specjalistów.

Obecnie, z powodzeniem, sprawdza się jako narzędzie zarządzania stronami korporacyjnymi, minisite'ami, portalami czy serwisami społecznościowymi u ponad 350 klientów.

CMS Edito
Ideo Sp. z o.o. | ideo-//-edito.pl
Warszawa, ul. Bukowińska 8/511, tel.: (022) 24 41 777 | Rzeszów, ul. Nad Przyrwą 13, tel.: (017) 860 21 86, fax.: (017) 86 111 71
CMS Powered by: Edito Realizacja: Ideo Polityka cookies